Výkony ghanských hráčov v zahraničí: Kudus, Bukhari, Tekbeti, Atanga skóre pre ich príslušné kluby – najnovšie futbalové správy z Ghany, živé výsledky, výsledky

GHANAsoccernet.com, najväčší ghanský futbalový web, vám prináša výkony ghanských hráčov v zahraničí po celom svete, ktoré sleduje náš európsky futbalový expert Herbert Boki Yiadom.

Keď sa blížime k Majstrovstvám sveta 2022, očakávajte každý víkend podrobnú správu o tom, ako sa hráčom darilo v ich príslušných kluboch.

Strelci tohto víkendu…

David Atanga Skóroval pre Oostende pri výhre 2:1 nad KV Mechelen v belgickej lige.

Richmond Antwy Skóroval za Phoenix Rising pri výhre 4:0 nad Colorado Springs v USL

Bernard Decker Ludogorec strelil svoj tretí gól pri piatkovej výhre 5:0 nad Spartakom Varna v najvyššej bulharskej lige.

Mohamed Kuduz Z lavičky skóroval za Ajax pri výhre 5:3 nad PSV v holandskom Superpohári.

Osman Buchari Radnik z lavičky skóroval v zápase 6:0 proti Crvenej zvezde Belehrad v srbskej lige.

V MLS, Kwadwo Opoku Strelil gól za Los Angeles FC pri výhre 2:1 nad Seattle Sounders.

V Jubilejnej Pro League, Joseph Paintsill Zaznamenal asistenciu Genku pri výhre 3:1 nad St.Leige

Anglicko

V šampionáte Benjamin Tetteh debutoval za Hull City, keď vyhral 2:1 proti Bristol City.

Andy Yiadom nastúpil za Reading, keď prehral 1:0 s Blackpoolom

Kelvin Abrefa bol na čítacej lavici

Albert Addo odišiel z lavičky a odohral 26 minút za QPR, keď prehrali 1:0 s Blackburnom.

V League One hral Jojo Wollacott za Charlton Athletic pri remíze 2:2 proti Accringtonu.

V League Two videl Kwesi Appiah 15 minút akcie za Crawley Town, keď prehrali o jeden gól.

Proti Carlisleovi

Nemecko

V DFB Pokal bol Christopher Antwi-Adjei na lavičke, keď Bochum vyhral 3:0 proti Victorii Berlín.

Daniel Kofi Kyereh debutoval za Freiburg pri výhre 2:1 nad Kaiserslauternom v DFB Pokal.

READ  Pre najlepších nasadených WTA v Palerme žiadny problém

Francúzsko

V Ligue II vydržal Godwin Kopi Bendle za Niort 84 minút pri výhre 2:1 nad Annecy.

Nicolas Oboku bol na plný plyn pre Amiens, keď prehral 3:0 s Metz.

Rakúsko

Forson Amankwa odohral 58 minút za Altach pri remíze 2:2 proti Wolfsburgeru AC.

David Atanga strelil gól Ostende pri výhre 2:1 nad KV Mechelen

Seth Paints pre Hartberg prehral s Trollom 2:1

Belgicko

V Jubiler Pro League zaznamenal Joseph Baincil asistenciu pre Genk pri výhre 3:1 nad St. Liege.

Majeed Ashimeru a Francis Amusu hrali za Anderlecht pri ich výhre 1:0 na ihrisku Circle Brook.

Elisha Owusu odohral 86 minút za Gent pri remíze 1:1 proti St Trouton.

Abdul Nooruddin a Isaac Nuhu boli v akcii proti Eubonu pri ich výhre 2:1 nad Club Brugge.

Kamal Choa odišiel z lavičky, aby odohral 29 minút za Club Brook

Daniel Opare vydržal za RFC Seraing proti Kortrijku 33 minút, keď prehrali o gól.

Bulharsko

Bernard Dekpeti strelil v piatok svoj tretí gól pri výhre Ludogorca nad Spartakom Varna v najvyššej bulharskej lige 5:0.

Carlos Ohane odohral 79 minút za CSK Sofia pri výhre 1:0 proti Heberovi.

Potev Plovdiv vydržal celú sezónu, keďže Emmanuel Dogu prehral s Lok.Sofia.

Chorvátsko

Princ Obeng figuroval v hre o Rijeku proti Ampem Corsia

Estónsko

Abdul Razak hral za Bayde proti Yusifovi Tammekovi pri výhre 3:0.

Za Tammeka hral David Addie

Ernest Agiri vydržal 30 minút za Levadiu proti Legion, ktorá skončila 3:0.

Fínsko

Malik Abubakar odohral 60 minút za HJK pri výhre 1:0 proti Maryhamnu.

Baba Mensah úradoval za Maryhamn

READ  Slovenský premiér vyzýva „komunistov“, aby bojovali proti korónovému vírusu

Honka vyhrala 4:0 proti Edmundovi Argo-Mensah VPS

Prosper Ahiabu vystupoval v hre pre VPS

Clinton Antwi a Musa Nuhu boli v akcii za KPS, keď prehrali 2-1 s Haka.

Malajzia

Emmanuel hral za Melaka United pri výhre 2:1 proti Sabah a trval 76 minút.

Alexander Akiakwa odohral 90 minút za Selangor pri výhre 3:2 nad Negeri Sembilan.

Moldavsko

Šerif Mudarisu Salifu debutoval za Draspol pri remíze 1:1 proti Zimbru Chisina.

Razak Abalora bol na lavičke šerifov

Holandsko

V Superpohári Mohamed Kudus z lavičky skóroval za Ajax, keď prehral 5:3 s PSV.

Nórsko

Gilbert Koomson skóroval 16 minút za Bodo/Gilt pri výhre 2:1 proti Aalsundu.

Isaac Annan a David Agbo boli na lavičke pri víťazstve Kristiansundu 1:0 nad Ham-Kam.

Solomon Owusu bol v akcii za Odd BK pri ich prehre 3-2 proti Rosenborgu.

Ernest Bohan sa krátko predstavil za Stormscotchette proti Mold, ktorý prehrali 3:0.

Škótsko

Matthew Cudjoe videl 54 minút akcie za Dundee United pri remíze 1:1 proti Kilmarnocku.

Srbsko

Usman Bukhari prišiel z lavičky a skóroval za Crvenu Zvezdu Belehrad pri výhre 6:0 nad Radnikom.

Slovensko

Samuel Gidi sa zapísal do tabuľky Žiliny pri výhre 4:1 nad Banskou Bystricou.

Henry Addo bol na lavičke nevyužitým náhradníkom

Raheem Ibrahim videl 29 minút akcie Trenčína pri prehre 2:0 proti Skalici.

Kelvin Boateng vydržal 22 minút pri remíze Spartaka Trnava 1:1 proti Potresovu.

Slovinsko

Ahmed Angra odišiel z lavičky, aby odohral 30 minút za ND Corsia pri jednogólovej prehre s Radomljom.

Švédsko

Gideon Mensah videl 45 minút akcie za Warburg pri výhre 3:1 proti Sundsvallu.

Michael Baidoo a Emmanuel Boateng skončili 4:4 pre Elfsborg proti Hagenovi.

READ  Pro Pickball Ball Tour pomáha víťazom na Newport Beach

Ibrahim Sadiq prišiel z lavičky, aby nastúpil za Hakena

Švajčiarsko

Lawrence Atty-Gigi udržal čisté konto pre St.Gallen pri výhre 2:0 nad Zürichom.

Amerike

V MLS skóroval Kwadwo Oboku za Los Angeles FC pri výhre 2:1 nad Seattle Sounders.

Ladeep Blessing odohral za Los Angeles 62 minút

Abu Danladi nastúpil za Minnesotu United v remíze 4:4 proti Portland Timbers.

Samuel Afriye Owusu bol na lavičke New Yorku proti Montrealu, ktorý skončil bez gólov.

Leonard Owusu odohral 39 minút za Vancouver Whitecaps pri remíze 1:1 proti Nashvillu.

Emmanuel Boateng odohral 22 minút za New England Revolution v bezgólovej remíze proti Torontu C.

Emmanuel Dumasi skóroval pri výhre FC Dallas 1:0 nad Los Angeles Galaxy.

V USL nastúpili Prosper Kasim a Anderson Azyedu za Birmingham proti Hartfordu Athletic, ktorý vyhrali 1:0.

Solomon Asante prehral 3:1 s Tampou Bay v zápase Indy XI.

Mohamed Abu odohral 45 minút za San Antonio FC pri remíze 1:1 proti LA Galaxy.