Technológie

Výmena chatu od WhatsApp medzi iPhone a Android je teraz k dispozícii na telefónoch Pixel a novších telefónoch

Google Vyhlásené Funkcia migrácie histórie rozhovorov WhatsApp, ktorá prenesie vaše správy z iPhonov do Androidu, je teraz k dispozícii „na všetkých telefónoch Pixel“ a „k dispozícii na novších smartfónoch počnúc Androidom 12“. Funkcia bola Už je k dispozícii pre telefóny Samsung Prechod z iOS na Android však uľahčí prácu, pretože nemusíte opustiť svoju históriu správ.

Tento proces by mal byť relatívne jednoduchý, pokiaľ je WhatsApp aktuálny na vašom iPhone aj telefóne s Androidom a bude pohodlný od USB-C po Lightning kábel. Keď nastavíte svoj telefón s Androidom, budete požiadaní o naskenovanie QR kódu pomocou vášho iPhone, ktorý vám podľa spoločnosti Google umožní začať proces prenosu.

Na začatie procesu je potrebné iba káblové pripojenie a skenovanie QR kódu.
Obrázok: Google

Pozrite sa, ako na to Pre podrobnejšie pokyny (sú napísané pre Samsung, ale proces by mal byť identický) a prečítajte si niektoré upozornenia s výmenou. Google hovorí, že váš iPhone nebude dostávať žiadne správy WhatsApp, keď sa vaše správy pohybujú, takže by vám na prepínači nemalo nič chýbať.

Podľa povestí Google, že táto funkcia príde na „novšie smartfóny začínajúce s Androidom 12“, nie je jasné, či ju budú môcť využívať súčasné telefóny, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 12. Kontaktovali sme Google so žiadosťou o vysvetlenie a tento príbeh aktualizujeme, ak o to požiadame znova.

READ  Zoznámte sa s Nobanom Archageom v 2. vlne DLC Xenoblade Chronicles 3

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close