Zábava

Výsledky Sonic 2: Najväčšie otvorenie všetkých čias pre film o videohre v Spojených štátoch

[UPDATE] Sonic the Hedgehog 2 má premiéru v amerických kinách 8. apríla a film mal veľkolepú, rekordnú úvodnú snímku. Počas prvého víkendu zarobil 71 miliónov dolárov, čo je viac ako za prvý víkend v USA pre film z roku 2020 (58 miliónov dolárov). So 71 miliónmi dolárov mal Sonic the Hedgehog 2 vôbec najväčší štart pre videoherný film v Spojených štátoch. Toto bol najlukratívnejší otvárací víkend dlhej kariéry Jima Carreyho v Hollywoode.

Pôvodný príbeh je nižšie.

Sonic the Hedgehog 2 sa otvoril minulý víkend na niektorých medzinárodných trhoch pred svojou premiérou v USA a jeho pokračovanie sa rýchlo rozbieha. The Sonic the Hedgehog 2 zarobil minulý víkend 25,5 milióna dolárov na 31 medzinárodných trhoch. Doterajšie výsledky sú asi o 2 % vyššie ako pri pôvodnom filme z roku 2020. Podľa termínu.

Sonic the Hedgehog 2 bol tento víkend filmom číslo 1 vo Veľkej Británii, Francúzsku, Austrálii, Španielsku, Nemecku, Švédsku, Českej republike, Rakúsku, Nórsku, Belgicku, Novom Zélande, na Slovensku a v Južnej Afrike.

V USA Sonic 2 spojil fanúšikovské premietania v stredu večer a ukážkovú reláciu vo štvrtok. 6,2 milióna dolárov. Očakáva sa, že film vznikne 50 miliónov dolárov Piatok – nedeľa víkend v Spojených štátoch.

Pokiaľ ide o medzinárodné vydanie, Sonic sa ešte neotvorí na veľkých trhoch, ako je Japonsko, Mexiko, Brazília a Taliansko.

Sonic Hedgehog 2 prináša späť Bena Swartsa ako Sonicov hlas a Jima Carreyho ako zlého Dr. Robotnicka. Idris hrá Elbu Knuckles, zatiaľ čo Colin O’Shaughnessy, ktorý dáva hlas Tails vo videohrách, hrá rovnakú úlohu. James Marston a Tika Champer si opakujú svoje úlohy z pôvodného Sonica a vracia sa aj režisér Jeff Fowler.

READ  Lídri strednej Európy si pripomínajú 30. výročie vicekráľovstva

Paramount oznámil, že plánuje tretí film a televízny seriál Sonic ako súčasť svojich plánov pre kinematografický vesmír Sonic Hedgehog. Keďže herecký veterán nedávno hovoril o odchode z branže, ďalší film by mohol vzniknúť bez Carrie.

„Myslím to veľmi vážne,“ povedal. „Záleží na tom. Ak mi anjeli prinesú scenár napísaný zlatým atramentom, ktorý mi hovorí, že bude veľmi dôležité, aby ho ľudia videli, môžem pokračovať v ceste, ale dávam si prestávku.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close