Svet

Vysokoškolský študent, ktorý si všimol súkromné ​​lietadlo Elona Muska, je teraz späť na Twitteri, „ElonJet NextDay“

Použitím Nové používateľské meno je @ElonJetNextDaySweeney bude pokračovať v monitorovaní Muskovho súkromného lietadla, ale s 24-hodinovým oneskorením, zistil Insider. Tento krok nasleduje po miliardárovej zmene pravidiel Twitteru, kde je novým generálnym riaditeľom od kúpy stránky 27. októbra.

V rozhovore pre Insider vo štvrtok Sweeney povedal, že bude „pridávať príspevky manuálne“, pretože „zatiaľ neexistuje rámec na automatizáciu“. Ako dodal, ťažko povedať, kedy bude účet plne automatizovaný.

„@ElonJet je stále na iných miestach,“ dodal podobne ako Truth Social bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Tiež prinesie ďalšie účty ako @Celebjets na platformy ako Instagram a Facebook, povedal Sweeney pre Insider.

Sweeney mal Viac ako 30 účtov Sleduje politikov a miliardárov vrátane Trumpa, Marka Zuckerberga a zakladateľa Amazonu Jeffa Bezosa.

Twitter V rovnakom čase ako bolo uvedené, bola zverejnená nová politika Vo väčšine prípadov zakázať zverejňovanie aktuálnej polohy. Cieľom aktualizácie je „vo väčšine prípadov zakázať zdieľanie živej polohy niekoho iného“, ​​odstránili tweety a pozastavili účty určené na zdieľanie živej polohy ľudí.

Podľa jej nových pravidiel nie je porušením „zdieľania verejne dostupných informácií o polohe po primeranom čase, aby jednotlivec nebol vystavený fyzickej ujme“.

„Každý účet, ktorý zdaňuje informácie o polohe v reálnom čase kohokoľvek, bude pozastavený, pretože ide o porušenie fyzickej bezpečnosti,“ povedal Musk. Tweetoval Dňa 15. decembra. To zahŕňa uverejňovanie odkazov na stránky s informáciami o polohe v reálnom čase.

Dodal: „Nie je to bezpečnostný problém, ak niekto uverejní mierne oneskorenú destináciu, takže je to v poriadku.“

Twitter okamžite neodpovedal na žiadosť Insider o komentár.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close