Predikcie a tipy na stávkovanie Slovensko vs Čile

Slovensko Zabaví Čile V dehlnom poli Medzinárodné priateľstvo V nedeľu.

Oba tímy odohrajú tento mesiac iba dva prípravné zápasy, keďže sa im nepodarilo kvalifikovať na Majstrovstvá sveta vo futbale 2022. Toto bude ich druhý a posledný zápas v roku a budú sa snažiť podpísať víťazstvo.

Slovensko vo štvrtok remizovalo s Čiernou Horou 2:2. Gólmi Davida Hanka a Juraja Kuku sa dostali do dvojgólového vedenia. Stefan Savic pomohol Čiernej Hore získať bod v posledných 21 minútach zápasu, keď vyrovnal v siedmej minúte po zranení.

Čile v stredu prehralo s Poľskom 1:0, víťazný gól strelil v 86. minúte útočník Salernitany Krzysztof Piątek.

Slovensko vs Čile Hlava na hlavu a kľúčové čísla

• Obe strany sa vo všetkých súťažiach stretli iba dvakrát, pričom obe stretnutia boli priateľské. Oba tímy majú na konte víťazstvá od roku 2009, keď nad Čile vyhrali 2:1.
  • Domáci nezvíťazili v posledných štyroch zápasoch vo všetkých súťažiach, pričom dva zápasy sa skončili remízou a ďalšie dva prehrali. V troch zo štyroch zápasov v tomto období padlo viac ako 2,5 gólu.
  • Čile nevyhralo v posledných ôsmich zápasoch vo všetkých súťažiach. Sedem zápasov sa v tomto období skončilo prehrou a Čile sa nedokázalo odraziť.
  • Čile si v posledných 10 zápasoch vo všetkých súťažiach udržalo iba jedno čisté konto.

Predpoveď Slovensko vs Čile

Slovensko ani Čile nemajú na zvyšok roka naplánované žiadne zápasy a budú sa snažiť ukončiť svoj rok vo veľkom štýle. Čile bolo v posledných zápasoch nekonzistentné a môže mať problémy v zápase vonku. Podporujeme domácich, aby dosiahli tesné víťazstvo.

Predpoveď: Slovensko 2:0 Čile