šport

Výstrely z hry Benoit Pier omráčili fanúšikov Swiss Open

Súpera Josepha Kovalika v prvom kole Benoit Fire Swiss Open úplne ohromila kvapka striel. Fotografie: Tenisová TV / Getty Images

Potom Niekoľkomesačné vytváranie sporov pred súdom, Francúzsky tenista Benoit Pierre fanúšikom pripomenul, prečo bol na prvom lete zápasu s úžasným displejom Swiss Open.

Dvojica bez pochýb odišla Scény roka proti Jozefovi Kovalikovi zo Slovenska V zápase prvého kola na Swiss Open zvíťazil 6-3, 7-6 (7-2).

Konflikt: Naomi Osaka škaredo pľula s Pierce Morganom na fotení

Aká škoda: Tenisový svet bol šokovaný oznámením Coco Coffovej

Mimo kontroly to bol nádherne vážený zásah, ktorý ohromil dav pri Xtadovi, keď spadol cez sieť, ale mal dostatočnú rotáciu na to, aby sa vrátil na stranu hranice.

Táto výhra je povzbudivým znamením pre Pierra, ktorý až do svojho víťazstva na Swiss Open tento rok vyhral dva turnaje ATP.

Francúz, ktorý otvorene prehovoril o udržaní perfektného servisného rekordu proti Covallic, ktorý zariadil zápas druhého kola proti Austrálčanovi Markovi Bolmansovi, zachránil všetkých osem svojich brejkov.

„Hráš ma,“ povedal komentátor.

„Je to úplne poburujúce od Benoita Pierra.“

Pier vydržal ťažké obdobie a bolo ľahké sa z neho dostať, zatiaľ čo na ihrisku.

Je pozoruhodný Varoval predseda stoličky a wimbledonský dav na neho urobil dojem Pri svojom prvom kole prehra pre nedostatok dostatočného úsilia.

Začiatkom roka bol Francúzska tenisová federácia zakázala olympiádu Na jeho správaní.

Predtým, ako po porážke na turnaji Chile Open vyhlásil, že tenis nie je bez davu, karhal organizátorov Australian Open za izolované opatrenia.

Fanúšikovia však boli radi, že ho videli súťažiť na talentovanej úrovni v Gistade.

Taliansky finalista Wimbledonu Matteo Beretini bol vyradený z olympijských hier v Tokiu pre zranenie stehna.

READ  2021 Majstrovstvá sveta juniorov v hokeji, ukážka, rozpory

Svetová jednotka č. 8 ovládla jeho ľavé stehno počas porážky najlepšieho srbského reprezentanta Novaka Djokoviča vo finále Grand Slamu Bull Bull začiatkom tohto mesiaca.

„Som veľmi sklamaný, že môžem oznámiť svoje stiahnutie z olympiády v Tokiu,“ uviedol 25-ročný mladík na Instagrame.

„Včera som bol na MR vyšetrení na zranenie stehna počas Wimbledonu a bolo mi povedané, že nemôžem niekoľko týždňov súťažiť.“

Talian Matteo Bertini bol nútený odstúpiť z olympiády po zranení stehna vo Wimbledone.  (Foto Simon Purdy / Anichance / Getty Images)

Talian Matteo Fertini bol vylúčený z olympiády pre zranenie stehna vo Wimbledone. (Foto Simon Purdy / Anichance / Getty Images)

Taliansky národný olympijský výbor uviedol, že nebude schopný postaviť náhradu za Beretiniho, pretože v piatok vyprší termín Medzinárodnej tenisovej federácie pre menovanie nových športovcov.

„Je to pre mňa veľká česť reprezentovať Taliansko, takže by bolo katastrofálne vynechať olympiádu,“ dodal Bertini.

Tenisové podujatie na olympiáde v Tokiu sužovala v posledných dňoch séria vysokých odberov.

Najväčšie mená v hre, ako Roger Federer, Rafael Nadal, Serena Williams, Stan Wawrinka či Simona Halep, už oznámili svoje rozhodnutie niektoré hry vynechať.

So stranou Aam Aadmi

Vyskúšajte novú sériu Yahoo Sport Australia nazvanú „Mind Games“, ktorá skúma a vyniká medzi často brutálnymi elitnými športovcami v oblasti duševnej práce:

Kliknite tu Prihláste sa na odber nášho bulletinu s najnovšími a najnovšími príbehmi v Austrálii a na celom svete.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close