Technológie

Vysvetlená zmena hlasu Bayonetta 3, ktorú vyjadrila Jennifer Hale

Platinové hry potvrdili Jennifer Hale ako novú hlasovú herečku pre Bayonetta v Bayonetta 3

Zverejnené 4. októbra 2022 Brian(@NE_Brian) v správy, Kliknite

Hlasová herečka Bayonetta 3

Helena Taylor nie je hlasom Bayonetty Bayonetta 3 Podľa Platinum Games bola úloha prevedená na Jennifer Hale.

Režisér Yusuke Miyata zdieľal informácie v rozhovore športový hlásateľ. V rozhovore pre novinárov vysvetlil, že k zmene došlo v dôsledku „súhry okolností“. Miyata však povedala: „Jenniferin výkon bol viac, ako sme si predstavovali.“

Úplné slová Miaty:

„Množstvo prekrývajúcich sa okolností sťažilo Helenu Taylorovú zopakovať si svoju rolu. Uskutočnili sme konkurzy na nový hlas Bayonetty a obsadili Jennifer Hale, o ktorej sme sa domnievali, že sa na túto rolu perfektne hodí. Chápem obavy niektorých fanúšikov zo zmeny hlasu.“ v tomto bode seriálu, ale výkon Jennifer Prekonalo to našu predstavivosť a som si istý, že jej výkon v úlohe Bayonetty prekoná očakávania našich fanúšikov.

Helena Taylor je v seriáli od začiatku a niektorí fanúšikovia nemusia zistiť, že hlasová herečka prešla na Bayonetta 3, hoci Game Informer poznamenal, že „nie je to mätúce“. Tých, ktorí sa držia japonskej verzie, by tiež mohlo zaujímať, že Bayonetta v hre stále vyjadruje Atsuko Tanaka.

Hale vyjadruje postavy v hrách už takmer tri desaťročia. Hrala Samus Aran v sérii Metroid Prime, Commander Shepard (žena) v Mass Effect, Ashe v Overwatch a ďalšie.

Game Informer sa tiež spýtal, ktorú Bayonettu hráme v tretej časti a či existuje nejaké spojenie s Ceresou. Miata však „nemohla potvrdiť ani poprieť, či ide o dospelú verziu Ceresy“ a vzhľadom na použitie multivesmíru v názve „by mohla byť Bayonetta z alternatívnej dimenzie, ktorá vyzerá rovnako ako Ceresa.

Bayonetta 3 vychádza pre Switch 28. októbra 2022.

READ  Komentár zamestnanca spoločnosti Nvidia potvrdzuje, že čip použitý v „Switch Pro“ je originálny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close