šport

Wesley do Comba vo finále Open de Wendy

MILLERON-LEE-CAPTIF, 9. Október, 2021

Giri Wesley A Norbert Combos Súťažiť bude v nedeľňajšom finále dvojhry o 66 66 640 Wendy je otvorená Koná sa vo Ventespace Aréne v M ல llern-le-Captif, Francúzsko.

Semeno č. 2 skrížilo Taliansko so štvrtým Andreas Seppi 6-4, 7-6 (1). Dvadsaťosemročný Čech z Českej republiky zasiahol 13 es a získal 75 percent prvých servisných bodov za hodinu a 38 minút.

Combos dokončil beh nemeckej kvalifikácie Chlapec ruženec, 6-4, 7-6 (4) vyhráva. 8. nasadený Slovák zachránil všetky štyri brejkbaly, ktorým čelil, a o hodinu a 23 minút neskôr využil jednu z vlastných ôsmich brejkbalových šancí.

Wesley mohol okrem dvoch titulov ATP Tour, ktoré získal na Aucklande 2015 a Pune 2020, zdvihnúť aj svoju ôsmu korunu na turnaji ATP Challenger. Combos sa uchádza o svoju deviatu Challenger Trophy, prvýkrát od Winnipegu 2019.

Wesley vedie vzájomný rekord dvojice 6-1.

Víťazstvo Iseric / Hollis na domácej pôde

Predchádzajúci deň, Jonathan Iseric A Quentin Hollis Získal titul vo štvorhre. Celá francúzska zmes zarmútila najlepšie semienka konkurencie David Bell Z Holandska a Aisam-ul-Haq Qureshi 4-6, 7-6 (5), 10-8 z Pakistanu. Stretnutie trvalo jednu hodinu a 37 minút.

Keď Taliansko po Reganatti v roku 2017 získalo svoj druhý titul v tíme Challenger, rozdelili Isseric a Hollis prize money 3 950 a nazbierali 90 bodov do ATP štvorhry.

READ  Daniel Collins ocenil hĺbku tímu Billy Jean King Cup v Spojených štátoch

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close