Westbrook, Wizard získal 24 bodov, pretože rakety vyhrali o 107-88

Kanadská tlač

Vedie Nicolaj Ehlers, Jets opäť zaútočia na Oilers 6-4

Winnipeg – Trysky Winnipeg krútili hlavami, keď ich v nedeľu opäť poškodila šokujúca oneskorená zrážka. Podobný scenár sa hral o dve noci neskôr – iba s inou záverečnou epizódou. Nicolas Ehlers skóroval raz a pridal tri asistencie, zatiaľ čo Winnipeg sa v utorok vrátil z manka 3: 1 so štyrmi priamymi gólmi, vrátane troch na začiatku tretej tretiny, aby zdolal Edmonton Oilers 6: 4. Jets postúpili proti rovnakému súperovi 2: 1 o 48 hodín skôr vo finále, ale nakoniec im nič neostalo po tom, čo Oilers zostrojili ďalšie štyri minúty. Depresívny víťaz Leon Troydel, zostáva 0,7 s na hodinách. Winnipeg sa v utorok ocitol v podobnej situácii na 3–2 až 40 minút. Tentokrát však Jets zasiahli trikrát za tri minúty a 27 sekúnd. „Sú to vrcholy a pády profesionálnej hry,“ uviedol útočník Winnipegu Adam Lori, keď víťaza trafil dvoma asistenciami. „Niekedy to vyzerá, že v nasledujúcej hre budeš emotívny.“ Prvá tretina nebola naša najlepšia, ale dali sme sa opäť dokopy. Máme veľkú dôveru v našu izbu a hasičov, ktorých máme. „Andrew Cobb pridal dva góly, jeden do prázdnej bránky a dve asistencie, Paul Stastney s jedným gólom a asistenciou a zvyšok ofenzívy pre Winnipeg (5-2-0). Connor Hellebok urobil 22 zásahov. Ehlers uviedol na otázku, ako jeho tím otriasol tvrdou stratou a 20-minútovým štartom. „Vieme, že sú lepší ako títo.“ Connor McDowitz a Ryan Nugent-Hopkins, každý s cieľom a pomocou, viedli Trozighta a Adama Larsona do Edmontonu ( 3-5). -0) odpovedal: „Zatiaľ to nie sú po sebe idúce zápasy vo všetkých severných kanadských divíziách. Miko Coskinen urobil 27 zákrokov, zatiaľ čo sestra Dornell pridala tri asistencie.“ Rovnaký druh príbehu ako ostatné noci, „uviedol McDowid . „Za 40 minút sme odviedli dobrú prácu a potom sme sa jej v tretej tretine zbavili Vypadnime. „Budúcu noc môžem znova bojovať. Nie dnes večer. Je to frustrujúce.“ Jets vyrovnali na 3: 3, keď sa Stotney votrel do útočného pásma a Ehlersovi skĺzol pas, aby pochoval jeho piatu sezónu – a v niekoľkých hrách skončil piaty. „Cítim sa tak dobre, to je pre mňa najdôležitejšie,“ povedal Ehlers a s 11 bodmi sa ocitol medzi lídrami NHL. „Moje nohy boli v poriadku. Chcem sa naďalej cítiť lepšie.“ Stastny potom dal Winnipegu svoje prvé vedenie o 5:26, vyrazil uvoľnenú stranu z davu pred ním a obsadil svoje druhé miesto za Goskinenom. Jets pokračovali v útoku po 1:20, keď Lori otočil štvrtý na prihrávku Dereka Forporta 5: 3. McDowid poďakoval Benzovi Coskinenovi za piate miesto 1:50 a extra útočný čas pre hostí, ale Cobb ho v priebehu niekoľkých minút zlikvidoval do prázdnej brány. Ehlers, Stastney a Cobb v utorok kombinovali po 10 bodov v šiestom zápase Winnipegu za deväť nocí. „Študujeme medzi sebou dobre,“ povedal Cobb. „Prešli sme tvrdým webom, umiestnili sme svoje šance na web a dokázali sme pre seba zmeniť niektoré hry.“ Edmonton a Winnipeg pôjdu v tejto sezóne ešte sedemkrát naruby, ďalšie stretnutie je naplánované na 15. a 17. februára v hlavnom meste Alberta. Oilers, ktorí hrali finále štvorzápasového výletu cez Toronto a Winnipeg, otvorili skóre presilovej hry v čase 1:48, keď Trisight prerušil svoje štvrté ťaženie. . O 5:14 Winnipeg odpovedal pre svoje dobro, Cossin bral tretie miesto po tom, čo Coskinen urobil dve dobré zastávky. Edmonton sa o 9:13 vrátil na 9: 1, keď Patrick Russell našiel Larsona a ten prekonal Helleboka po strele, ktorú sa chcel vrátiť brankár Jets. Oilers, ktorí prišli s 25. Powerplay v NHL po obsadení prvého miesta v rokoch 2019-20, zdvojnásobili svoju druhú výhodu priameho mužstva. Jeho štvrté poschodie. Jets ale opäť zápasil tri minúty po vypršaní trestu v Edmontone. Perrault zrazil svojho prvého bývalého hráča Goskina, ktorý sa každú minútu sezóny svojho tímu zranil s kolegom v sieti – Mikeom Smithom, čím využil výhodu 3: 2. miestnosť, keď Oilers vzlietli o 14:37 z krmiva pre nákladné vozidlá. Keďže tímy po splnení trestu hrali viac tempom, Mark Schiffeil v šanci 2 za 1 trafil žrď pre Winnipeg. Jack Cassian z Edmontonu mal tri väčšie šance, aby zatlačil svoj tím späť na dve, vrátane momentov pred prestávkou, keď mal ďalší James Neil, ale Oilers nedokázali nájsť hranicu. McDowit bez toho, aby ukázal prstom, povedal, že také výpadky dodajú unavenému súperovi energiu. „Bol som na druhej strane,“ povedal. „Ak sú šance premrhané, je to ako streliť gól.“ To je rýchlosť, akou môžu stavať. „Jets to určite dokázali až na treťom mieste. Poznámky: Hlavný tréner Winnipegu Paul Morris stál za 1607. pravidelným duelom v sezóne v sezóne v kariére NHL, vďaka čomu sa dostal na štvrté miesto v rebríčku všetkých čias s All Arbor … Conducts Maple Leafs pre dve hry počínajúc Winnipegom majú v sobotu tri dni voľna na obnovenie svojho domáceho zápasu so siedmimi zápasmi proti Canucks. Správa Canadian Press bola prvýkrát zverejnená 26. januára 2021. ___ Sledovať விட்ட JClipperton_CP na Twitteri

READ  US Open: Wang porazila Schmittlovú v troch a proti Muchovej si zahrala v 16-ke