Technológie

Western Digital predstavuje nový externý disk My Passport SSD

Nový externý disk My Passport SSD od spoločnosti WD je navrhnutý pre rýchlosť a produktivitu.

Jednotka je určená všetkým zákazníkom, ktorí potrebujú zvýšiť svoju produktivitu a chrániť svoj cenný digitálny obsah bez toho, aby museli robiť kompromisy medzi kvalitou a atraktívnym vzhľadom použitého produktu. Nový disk WD My Passport SSD má kapacitu až 2 TB. Tenký, kompaktný kovový disk ponúka bleskovo rýchle prenosové rýchlosti dát vďaka použitej technológii NVMe. Nový externý disk, ktorý sa pohodlne zmestí do dlane, ponúka používateľom doma aj doma spoľahlivé ukladanie údajov, ochranu a rýchly prístup k uloženému dôležitému digitálnemu obsahu.

Ideálne na každodenné použitie

Zákazníci hľadajú viac ako kedykoľvek predtým spôsoby, ako zvýšiť svoju produktivitu tým, že si so sebou uchovajú dokumenty a neustále rastúci digitálny obsah. Tvorcovia môžu pomocou nového disku SSD My Passport SSD pohybovať a upravovať digitálny obsah s vysokým rozlíšením dvakrát rýchlejšie ako predchádzajúca verzia, čo im poskytuje viac času na viac. Profesionáli môžu ukladať údaje na túto jednotku, či už pracujú na notebooku alebo doma na stolnom počítači, v kancelárii alebo kdekoľvek na cestách.

Nový vzhľad výkonného SSD

WD My Passsport je navrhnutý od základov tak, aby poskytoval všestranný výkon a zároveň poskytoval luxus. Dôstojný kovový tvar je zároveň štýlový a odolný. Jednotka drží dobre a ľahko sa zmestí do tašky alebo vrecka, čo používateľom umožňuje prenášať digitálny obsah bez ohľadu na to, kde ich život vezme, a zároveň pokračovať v produktívnej práci. Tieto disky budú dostupné v mnohých moderných farbách vrátane šedej, modrej, červenej a zlatej. To umožní používateľom vybrať si disk, ktorý najlepšie vyhovuje ich životnému štýlu.

READ  Island bude od roku 2022 zaznamenávať biometrické údaje o cestujúcich prostredníctvom technológie hraničného dozoru

Nový disk My Passsport SSD ponúka funkcie a funkcie, ktoré používatelia okrem iného potrebujú a chcú:

  • Rýchlosť blesku technológie NVMe s rýchlosťou čítania až 1050 MB / sa rýchlosťou zápisu až 1 000 MB / s.
  • 256-bitové hardvérové ​​šifrovanie AES a heslo na ľahšiu ochranu hodnotného obsahu.
  • Odolnosť proti nárazom a vibráciám. Disk odoláva pádu z výšky až 1,98 m.
  • Dodávaný softvér na uľahčenie zálohovania veľkých dokumentov na disk alebo cloudové úložisko3.
  • USB 3.2 Gen. 2 s káblom USB-C a adaptérom USB-A.
  • Jednotka funguje hneď po vybalení a je kompatibilná s platformami Mac aj PC.

Cena a dostupnosť: My Passport SSD má päťročnú obmedzenú záruku. V súčasnosti je k dispozícii s kapacitou 500 GB a 1 TB v sivej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena sa začína na 159/500 EUR a 260 EUR / 1 TB.

Zdroj: Western Digital

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close