šport

William M. Grécko 1944-2022 | Správy, šport, práca

CORTLAND – William Michael Grega (77) z Cortlandu, nar. 22, 2022, sobota, zomrel v nemocnici St. Joseph Warren po krátkej chorobe a zápale pľúc súvisiaceho s vládou 19. Ako vie jeho rodina a priatelia „Biely,“ Je to milý, vtipný a jemný muž.

Whitey sa narodil 31. októbra 1944 ako najmladší syn Sharon, P., Andrewa a Wilmy Mikosovic Grega.

Absolvoval St. Ann’s Facial School, Farrell, PA av roku 1962 Sharon High School. Whitey Sharon hral futbal ako čiarový hráč za Tigers a napísal list svojmu tímu. Počas štúdia na Youngstown State University pracoval v chemickom laboratóriu v National Castings Malleable Company. Je držiteľom pridruženého titulu v strojárstve na ATES School of Technology.

Po ukončení štúdia v roku 1966 sa Wein pripojil k Wein Engineering v oceliarskom priemysle ako strojný inžinier vo Wein United Warren, nakoniec sa stal manažérom servisu, plánovania a predaja v teréne. White cestoval po celom svete za vínom a pomáhal pri zakladaní valcovní na pásovú oceľ. Jeho najväčším úspechom bolo byť projektovým manažérom lokality pre trojročnú inštaláciu mlyna v Puerto Ordos vo Venezuele. Vďaka svojmu remeslu dobre známemu v oceliarskom priemysle a jeho bystrému vtipu a zmyslu pre humor si našiel priateľov po celom svete. V roku 2010 odišiel do dôchodku z Danielle Corporation po 44 rokoch služby v Cranberry, Pensylvánia (predtým Wein United). Pokračujúce konzultácie pre Daniela až do roku 2019.

Whitey slúžil na vojenskej základni svojej krajiny vo Farrell, Powell. Bol správcom Farrell House of Slovak a bol hrdý na svoje slovenské dedičstvo. Whitey Wein slúžil ako prezident klubu pánskej zábavy a organizoval „Mnoho spoločenských podujatí.“ Pôsobil v predstavenstve združenia Walnut Run Condo Association a dlhé roky bol predsedom predstavenstva. Vášnivý futbalový a športový fanúšik nikdy nevynechal svoj milovaný zápas Pittsburgh Steelers. Whitey si užil aj dobrý golf a patril do viacerých líg. Rád sa tiež stretával s mnohými svojimi priateľmi na univerzite v Larchmonde, kde sa stal známym „Komisár.“

READ  Na Slovensku pápež varoval európske národy pred egoizmom

V roku 1966, po ukončení základného výcviku v armádnej zálohe, sa Whitey stretol so svojou životnou milenkou Andreou Bochasovou; Zosobášili sa 6. júla 1968 v kostole sv. Anny v Bare. Presťahovali sa do oblasti Warren-Cardland, kde vychovali svojho jediného syna Andrewa. Jednou z jeho mnohých úloh bolo cestovanie po svete. Whitey bol skvelý otec, podporoval svojho syna a jeho kariéru učiteľa hudby. Je milovníkom psov a rád trávi čas so svojimi veľkými psami Zekom a Zackom, denne sa prechádza po pláži a jazdí na golfovom vozíku. „Malý najlepší priateľ“ Charlie. Whitty a Andrea si užívali exkurzie a každý rok chodili na pláž Martil, aby sa zoznámili s golfom a rôznymi reštauráciami a s mnohými svojimi priateľmi v šťastných časoch. Obaja si užili spolu 53 rokov manželského života.

Jeho rodina by chcela poďakovať ošetrujúcemu personálu na šiestom poschodí Nemocnice sv. Jozefa za jeho láskavú a súcitnú starostlivosť; Chcel by poďakovať rodine Rolfovcov a mnohým svojim priateľom za lásku a podporu v tomto ťažkom období.

Po Whiteyovi zostala manželka Andrea Bohaz Grega a jediný syn Andrew. Má tiež štyri netere a dvoch synovcov.

Pred ním zomreli rodičia a dvaja bratia Richard a James.

Vzali nám dobrého človeka. Už nikdy nebude taký ako on.

Moja rodina a priatelia sa stretávajú na spomienkovej slávnosti od 11:00 do 12:00, po ktorej nasleduje Jan. Spomienková bohoslužba v sobotu popoludní 29., 2022 v kaplnke Peter Rossi Memorial Chapel vo Warrene, 1884 North Road NE, Warren.

Namiesto kvetov je možné darovať v jeho mene spoločnosti Animal Welfare Society, Mailbox 66, Viedeň, Ohio 44473.

Rodina a priatelia môžu navštíviť stránku www.peterrossiandsonfh.com, kde si môžu pozrieť túto sústrasť, zapísať sa do knihy návštev a vyjadriť sústrasť rodine.

(osobitné upozornenie)

READ  Český tréner ostro kritizuje opatrenia proti koronavírusu: cítim sa šialene

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close