Technológie

Wordle 356 Jun 10 tipov – je dnes slovné hranie príliš ťažké? Žiadna stopa po spojleri, ktorý by pomohol nájsť odpoveď | Hranie | Zábava

Ak máte problémy s Wordle 356 10. júna, ste na správnom mieste. V súlade s najnovšou tradíciou zložitých slovných hádaniek spôsobuje dnešná ukážka problémy nespočetnému množstvu hráčov. Hoci nie je vyplnené príležitostne používaným písmenom, je to slovo, ktoré pravdepodobne nebudete často používať. Našťastie vďaka trom indíciám bez spojlerov je tu Express, aby vám pomohol online. Prejdite na koniec stránky, kde nájdete poznámky Wordle 356 z 10. júna.

Wordley vyzýva hráčov, aby našli päťpísmenové slovo iba šiestimi hádankami. Ak to chcete urobiť, musíte použiť proces odstránenia na odstránenie rôznych znakov.

Ak napríklad dlaždica písmena po jednom z vašich uhádnutí zošedne, viete, že tento konkrétny znak sa v dnešnom slove nevyskytuje.

Ak dlaždica zožltne, písmeno je v slove, nie na správnom mieste, zatiaľ čo ak je dlaždica zelená, písmeno je v slove na správnom mieste.

Cieľom je vyriešiť každú hádanku na čo najmenší počet hádaniek. Svoj pokrok môžete zdieľať na sociálnych sieťach a ukázať priateľom, rodine a náhodným sledovateľom, akí ste šikovní.

Ak sa vám nepodarí vyriešiť hádanku, na vydanie nového Wordle si budete musieť počkať do nasledujúceho dňa. A keďže stránka Wordle monitoruje vaše štatistiky, zlyhanie znamená, že strácate svoju ťažko zarobenú víťaznú sériu – pripomenie vám to zakaždým, keď sa prihlásite.

Ak potrebujete pomôcť udržať svoju víťaznú sériu nažive, pozrite si najnovšie tipy Wordle (bez spojlera) pre hádanku z 10. júna nižšie…

Bežné slovné tipy a triky…

Vo svojom počiatočnom odhade nepoužívajte to isté písmeno dvakrát.

Skúste použiť samohlásky ako „A“ a „E“ najmä pri prvom hádaní.

Vyhnite sa písmenám ako „X“, „Z“ a „Q“, ak presne viete, aká je odpoveď.

„ZVÝŠIŤ“ je dobré slovo na začiatok, kým „dotyk“ je dobrý druhý odhad. Tiež rád používam slovo ‚ŽERIAV‘ ako počiatočný odhad.

READ  Infinity Ward odstránil všetky vozidlá z Call of Duty: Warzone kvôli chybe

கீழே Nižšie nájdete denné tipy od Express Online…

Wordle 356 rád a tipov na 10. júna …

1. Slovo začína písmenom 356 P.

2. Slovo 356 má dve samohlásky.

3. Kvalita náboženstva.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close