Technológie

Xiaomi Mi 11 Pro: Pripravovaná vlajková loď údajne ponúkne 120 Hz displej s QHD + rozlíšením

Spoločnosť Xiaomi môže predstaviť svoju najnovšiu sériu vlajkových lodí v januári budúceho roku – Xiaomi Mi 11. Očakáva sa, že sa bude skladať z dvoch modelov, štandardného Mi 11 a výkonnejšieho (a drahšieho) Mi 11 Pro.

Väčšina únikov informácií o pripravovaných radách, ktoré sa k nám zatiaľ dostali, sa vyskytla súvisiace so štandardným modelom. Tentokrát je to iné. Čínskemu výrobcovi už chýbajú cenné informácie My 11. decembra.

Ako už server uviedol Gizmochina, prichádza nový informátor s novými poznatkami Stanica digitálneho rozhovoru. Konkrétne tvrdí, že Xiaomi Mi 11 Pro ponúkne displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a QHD + rozlíšenie (3 200 x 1 800 pixelov). Pre porovnanie súčasné modely z ponuky St 10 ponúkajú displeje s rozlíšením FHD + a obnovovacou frekvenciou 90 Hz.

Zdroj: Stanica digitálneho rozhovoru /Gizmochina

Informátor ďalej uvádza, že bude v ľavom hornom rohu displeja kruhový výrez pre selfie kameru. Samotný panel by mal byť po stranách zakrivený, ale nie tak dramaticky ako pri smartfónoch v sérii Mate 40 od ​​spoločnosti Huawei.

O pripravovaných zariadeniach sa zatiaľ nevie viac. Špekuluje sa však, že budú mať podporu až 120 W nabíjanieako táto technológia nie úplne, podporuje aj posledná vlajková loď od Xiaomi. Slovo je o Mi 10 Ultra.

READ  Nové grafické karty od AMD sú výkonnejšie ako Nvidia, prvé benchmarky unikli

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close