Zábava

YouTube vytvára 500 dielikov, ktoré majú pomôcť fanúšikom vyhrať 100 000 dolárov

David Topric, YouTuber zo Slovenska, dáva svojim priaznivcom doživotnú šancu vyhrať „stotisícový dolár“, ktorý nedávno vyliečil. Podľa oficiálneho webu vyzerá obrovská čierno-zelená hádanka ako vyplnený QR kód. Web hovorí o náročnosti puzzle a hovorí: „Na stupnici od 1 do 10 je 10 ťažších, takže toto je 5“.

Stotisícový dolár

„Každý niečo vyhrá. Neexistujú žiadni porazení. Hneď ako hádanka skončí, existuje šanca vyhrať čokoľvek od 25 centov do 100 000 dolárov, ”uvádza sa na oficiálnej webovej stránke. Po dokončení hádanky musí človek iba naskenovať QR kód. Kedykoľvek je skenovanie povolené, zobrazí sa upozornenie. Je pravdepodobné, že kód nebude možné naskenovať pomocou fotoaparátu telefónu. V takom prípade musí osoba do posledného výberu ísť späť o 6 „-12“. Skladačka sa začne dodávať od týždňa 21. decembra. Podľa pravidiel sa hra končí 31. marca 2021. , Stránka uvádza, že poplatok bude zaplatený pri objednaní puzzle. Po prijatí produktov ho pošlú. Zákazník tiež dostane e-mail s potvrdením o odoslaní s informáciami o sledovaní.

Prečítajte si: David Topric plánuje prekvapenie pre Hype House s de Amelio a Mariachi Band

(Obrázkový kredit: 100kpuzzle.com)

(Obrázkový kredit: 100kpuzzle.com)

(Obrázkový kredit: 100kpuzzle.com)

(Obrázkový kredit: 100kpuzzle.com)

Šanca poraziť Teslu

Tobrik má na YouTube viac ako 18 miliónov predplatiteľov. Nedávno venoval tisíce dolárov fanúšikom po celom svete. Nedávno dal svojim priaznivcom šancu poraziť Teslu. Na svojom príspevku na Instagrame uviedol: “Ahoj !! Počet zamestnancov a dám ti 5 Teslas !! Zdieľaj to so svojím príbehom, v komentároch označ priateľa a hlasuj za môj odkaz v životopise, aby si sa ubezpečil, že si dobrý !! Výhercovia budú vyhlásení v pondelok. Veľa šťastia !!

Čítajte: YouTube vytvára melódiu motívov „SpongeBob SquarePants“ pomocou práčky | Pozri sa

READ  Mary dala svojmu synovi závoj, reakcie sú skutočne zamyslené

Prečítajte si: Alexis Le Sharkey, 26, Instagram Influencer, zomiera v USA bok po boku

Prečítajte si tiež: Sú Laurie a Brady stále spolu? Prečítajte si o 22-ročnej hviezde sociálnych sietí

(Obrázkový kredit: Instagram / Davididdobrik / 100kpuzzle.com)

Získajte najnovšie informácie Správy o zábave Z Indie a z celého sveta. Sledujte svoje obľúbené televízne celebrity a novinky z Dillí už teraz. Republic World je vaše najobľúbenejšie miesto Bollywoodske správy. Nalaďte si dnešný deň a budete dostávať najnovšie správy a titulky zo sveta zábavy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close