Technológie

Z druhej časti The Lost of Us sa predalo viac ako 10 miliónov kópií

Naughty Dog potvrdil, že The Lost of Us Part 2 predá do jari 2022 viac ako 10 miliónov kópií.

Míľnik zdieľaný Článok o „Growing Future of the Lost of Us“ na blogu PlayStation.Blog, Remake The Lost of Us Part 1 priniesol ďalšie podrobnosti o jedinečnej hre pre viacerých hráčov, ktorá sa odohráva v jej vesmíre, a o sérii The Lost of Us od HBO.

The Lost of Us Part 2 bol vydaný 19. júna 2020 a stal sa v tom čase exkluzívne najrýchlejšie predávanou PS4 a za prvé tri dni sa predalo viac ako štyri milióny kópií.

Odvtedy dostal The Lost of Us Part 2 PS5 exkluzívnu aktualizáciu výkonu, ktorá povyšuje už tak pôsobivú hru na 60 snímok za sekundu.

Už 2. septembra sa fanúšikovia dočkajú pôvodného zážitku The Last of Us, a to vďaka pripravovanému remaku, ktorý sľubuje AI The New Enemy založenú na The Last of Us Part 2, výkon 60 FPS a nové možnosti boja. .

Pokiaľ ide o budúcnosť série, Naughty Dog potvrdil, že napísal náčrt príbehu pre The Lost of Us Part 3 v apríli 2021, ale nebol vytvorený podľa týchto komentárov.

Vyššie spomínaná multiplayerová hra The Last of Us Stondalone by vám mala pomôcť počkať na ďalší záznam, pretože má byť taká veľká ako hry pre jednu hru od Naughty dog, „v niektorých smeroch veľká“. Hra bude mať aj príbeh s úplne novými postavami, ktorý sa bude aspoň do istej miery odohrávať v San Franciscu.

Koncept umenia z pripravovanej multiplayerovej hry The Lost of Us Stallone.

Fanúšikovia sa už čoskoro dočkajú série The Last of Us od HBO a Summer Game Fest Showcase nám ponúkol skutočný pohľad na Joela od Petra Pascala a Ellie od Belly Ramsay. Pre tých, ktorí si želajú, aby si Troy Baker a Ashley Johnson zopakovali svoje úlohy ako Joel a Ellie, bolo tiež oznámené, že budú viac súčasťou obsadenia ako cameo.

READ  New Vegas s týmto modom • Eurogamer.net

Máme tip? Chcete diskutovať o možnom príbehu? Poslať e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je spravodajcom IGN. Môžete ho sledovať na Twitteri @AdamBankhurst A ďalej ŤAHAŤ.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close