Hlavné správy

Zachráni pravda D. Trumpa a Ameriku? – jankratky.blog.pravda.sk

Zachráni pravda D. Trumpa a Ameriku?

Prezident Trump dal veľmi jasne najavo, že čaká na prokurátorov W. Barra a J. Durhama, aby okamžite vydali Američanom odtajnené dokumenty, ktoré už odhaľujú zločiny a správanie Clintona, Baracka Obamu a ďalších v nelegálnej špinavej kampani proti zákonu, nie iba proti jeho prezidentovaniu, ale dokonca aj proti samotným USA.

Prezident Trump trval na tom, že „nebudú redakčné ženy“! To pre zakrytie mien, ktoré sú súčasťou akcií proti Trumpovi! To sa však nestane, pokiaľ to nebude vyžadovať americký ľud. Ak sa tak však nestane, mohlo by byť ako inštitúcia zvrhnuté samotné americké predsedníctvo, ako aj ústava USA.

Teraz, a nie v deň volieb, 3. novembra, je čas, aby sa všetci Američania bez ohľadu na stranícku príslušnosť alebo dokonca politické preferencie postavili za túto požiadavku prezidenta USA. Odtajnenie celej pravdy musí nahradiť všetky ďalšie krátkodobé úvahy a pokračujúce nezverejňovanie dokumentov úradníkmi vrátane šéfky CIA Giny Haspell.

Pani Haspell, ktorá pôsobila ako šéfka CIA v Londýne v rokoch 2014 až 2017, pokračuje v murovaní, ale tiež v tajnosti dokumentov tajnou dohodou s Britskou spravodajskou službou. Britskí agenti, nie Rusko, so šéfom MI6 sirom Richardom Dearlom, zaútočili na USA špinavou dokumentáciou od Christophera Steeleho.

Dve bomby odhaľujúce Trumpovu revolúciu!

09.10.2020

Riaditeľ Národnej spravodajskej služby (DNI) John Ratcliffe odtajnil dva body, politické bomby, ktoré odhalili puč proti Trumpovi, a citoval v predchádzajúcom liste, ktorý poslal senátorke Lindsey Grahamovej. Najskôr išlo o rukou písané poznámky, ktoré napísal vtedajší riaditeľ CIA John Brennan po svojom brífingu s prezidentom Barackom Obamom v júli v Bielom dome. […]

Nový ŠTART medzi USA a Ruskom!

06.10.2020

Rusko a USA budú pokračovať v rokovaniach o novom obmedzení jadrových zbraní START v Helsinkách, informovala agentúra TASS s odvolaním sa na potvrdenie ruského ministerstva zahraničia. Fínske predsedníctvo okrem toho vydalo tlačovú správu, v ktorej sa uvádza: „Posledné kolo rozhovorov o strategickej stabilite a kontrole jadrových zbraní medzi […]

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close