„Zachráňte niekoho Philipa“: Tenisoví fanúšikovia reagujú ako kópia Philipa Krajinoviča, oslava Novaka Djokoviča na parížskom Masters

Preplnené stretnutie na centrálnom dvorci na prebiehajúcom podujatí Paris Masters znamenalo účasť päťnásobného šampióna Novaka Djokoviča. Srb, ktorý sa rozhodol hrať aj vo štvorhre, čelil All-Aussie Alex de Minar a Luke Saviley po boku spoluhráča Philipa Krajinoviča.

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Djokovič začal pomaly, keďže po finále US Open nenastúpil v žiadnom zápase, keďže srbské duo nedokázalo v úvodnom zápase na podaní ujať vedenia 2:0 na ihrisku de Minar-Saville.

Táto sólo prestávka v podaní stačila austrálskej dvojici na to, aby predviedla kvalitný tenis a zdolala srbské súperky.

Novak Djokovič sa spojil s Philipom Krajinovičom, aby porazili Alex de Minar a Luke Saville na Rolex Paris Masters.

Hoci to Djokovič-Krajinovič v odvetných hrách držal pevne, De Minar aj Saville boli dostatočne odhodlaní na to, aby sa zotavili z rozdielnych striel. Keďže Srbi robili počas prvého setu viac chýb, Austrálčania vyhrali prvý set 6:4.

MELBOURNE, Austrália: Alex de Minor oslavoval austrálsky mečbal v zápase 2. kola proti Švajčiarovi Henrymu Laxonovi v tretí deň na Australian Open 2019 16. januára 2019 v Melbourne Parku v austrálskom Melbourne. (Foto: Mark Golpe / Getty Images)

Pozrite si tento príbeh: Rafael Nadal a Serena Williams sú na čele zoznamu najsledovanejších tenistov na Instagrame

Prvý set bol na hranici niekoľkých chýb, keďže Srbi pôsobili o niečo trasľavejšie ako ich austrálske súperky. V ďalšom sete bol zápas medzi oboma tímami vyrovnaný, pretože oba tímy nedali druhému kontrolu a držali sa v tesnom závese až do desiateho zápasu.

Nastaviť na 4-5 za sekundu, Luke Saville Djokovič vychytal svoj obrat v správnom momente a čelil väčšiemu tlaku na podaní, keďže mal v hre viac lôpt ako kedykoľvek predtým. Dav tiež začal jasať, že hra by mala byť pre srbskú dvojicu prerušená.

V súlade s ich očakávaniami porazila svetová hráčka číslo 1 nemožný forhendový return pri druhom podaní Chavillinovej a vyhrala druhý set 6:4. Srbský pár pokračoval v rovnakom tempe aj v tajbrejku zápasu, keď zdolal austrálsky pár Alex de Minar, Luke Saville 4:6, 6:4, 10:7 v sete.

12. septembra 2021; Flushing, NY, USA; Srb Novak Djokovič zaútočil proti Danielovi Medvedevovi z Ruska vo finále mužskej dvojhry v štrnástom dni tenisového turnaja US Open 2021 v Národnom tenisovom centre USDA Billy Jean King. Hypotéka: Danielle Parhizkaran-USA TODAY Sports

Fanúšikovia sympatizujú s Krajinovičom, že nedokázal skopírovať rutinu Novák Djokovič Oslava

Po víťazstve ho Krajinovič sprevádzal na svetovú jedničku a usporiadal jeho obvyklú srdcervúcu oslavu. Na druhej strane Filip sa zo všetkých síl snažil nasledovať svojho priateľa, ale nepodarilo sa mu to.

Fanúšikovia rýchlo rozpoznali to isté, ako ľutovať Krajinoviča za to, že nemohol sledovať Djokovičovu oslavu.

Jeden fanúšik Novak napísal: „Lal .. Krajinovič ešte potrebuje trénovať “

Komentoval ďalší tenisový fanúšik.Zachráňte niekto Filipa.“

V ďalšej súcitnej odpovedi na pokrytectvo Novaka Krajinoviča jeden fanúšik napísal:Len sa pozrite na Filipa.“

Jeden fanúšik Djokoviča sa vyjadril, že Krajinova pleť je „krásna“.„.

V 16. kole parížskeho Masters 2021 sa dvojica Djokovič-Krajinovič stretne so Slovákom Philippom Poláškom a hviezdou dua Austrálie John Beers.

Píšte hlboko

„Prídu iní hráči“: Farma bývalej svetovej dvojky Novaka Djokoviča bude v najbližších rokoch upadať