Začína sa hlavné žrebovanie General Open Kids Spell

KIDSBEHEL, 26. júla 2021 (Alessandro Poroch)

V pondelok začalo hlavné žrebovanie dvojhry desať hráčov Všeobecné otvorenéUdalosť na antukovom ihrisku ATP 250 Uvádza Kidspeheller, Rakúsko, Kidspeheller Tennis Club.

Jozef KovalikDvadsaťosemročný bývalý slovenský hráč zo stovky najlepších sa kvalifikoval bez straty jediného setu Jum Munar Španielsko, predtým slovenské, vyhralo svoje posledné dve stretnutia.

„Od neho viem, že je to ťažké.“ [Munar] Vyhral posledné dva zápasy medzi nami, je to veľký bojovník, takže musím skladať a byť dôsledný, “ Povedal Kovalik počas svojho súdneho rozhovoru.

Počas hodinového 55-minútového zápasu sa svetová jednotka 130 Kovalik ukázala ako neskutočne napätá, keď zachránila 19 z 21 šancí na brejky. Kovalik znova a znova predvádzal najlepšie spojenie so svojim podvodom a v kľúčových bodoch vytváral perfektné streľby.

Ďalej Bratislava berie rodákov Giri Wesley Porazili 191. kvalifikáciu, Česká republika Ernest Gulbis Z Lotyšska 6.-4., 6-1.

Postúpili Carlos Taberner, Michael Yemer

Španieli majú šťastie Carlos Taberner, Ktorý v nedeľu prehral s Gulbisom v záverečnom kvalifikačnom kole, využil svoju druhú šancu na Kidspeheli a úspešne zdolal mladého Brazílčana. Ukážte Diega Zebotha 3-6, 6-3, 6-2 za dve hodiny.

Daberner, ktorý je na 108. mieste, sa tento týždeň snaží získať prvých 100 miest, osem miest ho delí od „zlatého míľnika“ v rebríčku ATP Live.

Tretie semeno je vedľa spinardu Filip Krajinovič Srb, ktorý vyhral tašku v úvodnom kole.

Švédska dvojka číslo 1 v druhom zápase dňa na stredovom kurte Michael Yemer Zvíťazil uruguajský hráč Pablo Cuevas 6-3, 7-5 uložením dvoch sád bodov v druhom sete. Jeho 15-ročný mladší brat Rafael, nadchádzajúci juniorský tenista Yemeru, už podporil svojho staršieho brata počas minulotýždňového podujatia vo švajčiarskom Gstaade.

O ďalšom súperovi Michaela Yemera sa rozhodne medzi majstrami Croatia Open Umak Obrázok zástupcu zástupcu Carlosa Alcrossa A rakúska divoká karta Alexander Erler, Bude sa hrať v utorok.

READ  Kto je Antonio Collag? Prestupový cieľ Rangers a testovaný lámač sŕdc Ligy majstrov

Najdlhší zápas dňa

Najdlhšie stretnutie na svete, číslo 97 Brankár Pedro Martinez A bývalý top 10 hráč Lucas Paulie Francúzsko trvalo dve hodiny a 45 minút a Podrero vyhral 6: 3, 6: 7 (4), 6: 4. Toto je prvé víťazstvo Martineza Portorika na podujatí Kidspehel.

Paulie, bývalý semifinalista Australian Open, sa snaží získať formu po tom, čo vynechal celú sezónu 2020 pre zranenie pravého lakťa. Podstúpil operáciu, ktorá mu nakoniec umožnila opäť hrať bez bolesti.

Ďalej 24-ročný Španiel čaká na svojho ďalšieho rodáka a druhé nasadenie Roberto Batista Agut, Debuty na General Open tento víkend.