Veda

Zaznamenajte prípady COVID-19 „nad rámec“ pre riaditeľa zdravotníctva v okrese Allegheny

POLÍCIA NEVYDALI ŽIADNE PODROBNOSTI O MOŽNOM GUNMANOVI. MICHELLE: PRERUŠUJÚCE SPRÁVY O KORONAVÍRUSE TERAZ. SPRÁVY ZO ZÁPADNÉHO KORÓNSKA SPRÁVY 18 MINULÝCH SMRTÍ Z COVID-19 ZA POSLEDNÝCH ŠEST DNÍ. NOVÉ ČÍSLA PRÍPADOV V ALLEGHENY COUNTY DOSAHUJÚCE VŠETKO VYSOKÉ. KELLY: GRÓPSKY RIADITEĽ ZDRAVIA SI VYZÝVA, ABY SA TO TÝKAlo. TU SÚ PODROBNOSTI. HLÁSENIE ALLEGHENY COUNTY 527 NOVÝCH PRÍPADOV COVID-19 VČERA. RIADITEĽ DEBRA BOGEN, POUKAZUJÚCI NA RÝCHLE ZVÝŠENIE PRÁVE ZA POSLEDNÝ TÝŽDEŇ. Tvrdí, že grófstvo je v marci pripravené lepšie ako späť, ale naliehavo žiada, aby ľudia zastavili šírenie. SME IBA POLOVICU NOVEMBERA, TAK ĎALEJ, V ALLEGHENY GRÓJI BOLO VIAC AKO 4200 PRÍPADOV A 24 SMRTI. TO JE VIAC PRÍPADOV AKO

Ranná aktualizácia: Zaznamenajte prípady COVID-19 „nad rámec“ pre riaditeľa zdravotníctva v okrese Allegheny

V nedeľu bolo pridaných 527 ďalších prípadov COVID-19


Nové čísla vyjdú neskoro v pondelok ráno a ukazujú najnovší nárast prípadov COVID-19 v okrese Allegheny a v celom štáte Pensylvánia. V nedeľu hlásilo ministerstvo zdravotníctva okresu Allegheny ďalších 527 prípadov COVID-19, čo je najvyššia hodnota za celý deň. “Pokračujúci nárast počtu nových prípadov COVID nie je nijako znepokojujúci,” uviedla vo vyhlásení Dr. Debra Bogen, riaditeľka odboru zdravotníctva. 527 ďalších prípadov sa pohybovalo vo veku od 3 mesiacov do 104 rokov so stredným vekom 40 rokov. V okrese Allegheny došlo od 1. novembra k 24. novembru a k 24. úmrtiu bolo ďalších 4 230 prípadov COVID-19. koroner hlásil v nedeľu od poslednej aktualizácie v utorok 10. novembra ďalších 18 úmrtí súvisiacich s COVID-19. Od začiatku pandémie bolo v kraji Westmoreland 128 úmrtí súvisiacich s COVID-19.

Nové čísla vyjdú neskoro v pondelok ráno a ukazujú najnovší nárast prípadov COVID-19 v okrese Allegheny a v celom štáte Pensylvánia.

READ  Počet prípadov koronavírusu v Utahu stúpa v piatok na 656

V nedeľu hlásilo ministerstvo zdravotníctva okresu Allegheny ďalších 527 prípadov COVID-19, čo je najvyššia hodnota za celý deň.

“Pokračujúci nárast nových prípadov COVID nie je nijako znepokojivý,” uviedla vo vyhlásení Dr. Debra Bogen, riaditeľka odboru zdravotníctva.

527 ďalších prípadov sa pohybovalo vo veku od 3 mesiacov do 104 rokov s mediánom veku 40 rokov.

V okrese Allegheny došlo od 1. novembra k ďalším 4 230 prípadom COVID-19 a k 24 úmrtiam.

Medzitým v kraji Westmoreland hlásil koroner v nedeľu od poslednej aktualizácie v utorok 10. novembra ďalších 18 úmrtí súvisiacich s COVID-19.

Od začiatku pandémie bolo v kraji Westmoreland 128 úmrtí súvisiacich s COVID-19.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close