Technológie

Zdá sa, že hráči Skyrim Anniversary Switch majú problémy s výkonom

Obrázok: Bethesda

Začiatkom tohto týždňa dostal Switch edíciu Anniversary Edition The Elder Scrolls V: Skyrim. Je úžasné mať túto konkrétnu verziu hry konečne na hybridnom systéme Nintendo. Niektorí Hráči čelia problémom s výkonom.

Veľa Výročie Skyrimu Používatelia prepínania hlásia problémy so snímkovou frekvenciou – vrátane zaseknutia a poklesu snímkovej frekvencie. Iní teraz zažívajú časté pády, pretože mnohí si všimli, ako hrajú režim prežitia hry. Tentoraz si pozrite jedno z výbušných videí na subreddite Nintendo Switch:

Podľa niektorých používateľov to má vplyv na hráčov, ktorí si nainštalovali obsah Anniversary, zatiaľ čo základná hra je stále „hladká“. Ak tieto problémy s výkonom pretrvávajú, tu je niekoľko návrhov na vyskúšanie novej inštalácie. Problémy, ako sú tieto, sú často vyriešené alebo aspoň vylepšené v rámci série opráv, takže dúfajme, že Bethesda berie na vedomie.

Výročná edícia Skyrim je nabitá základnou hrou, doplnkami (Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn) a obsahom na vytváranie klubov, ako sú questy, dungeony, bossovia, zbrane a kúzla. Je tu aj rybolov.

Dáme vám vedieť, ak budeme počuť ďalší vývoj.

READ  Republika vedie štáty eurozóny s poklesom maloobchodného predaja

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close