Svet

Zdá sa, že kariéra princa Andrewa v exile z monarchie bude po poslednom incidente trvalá

S tragickou smrťou kráľovnej Alžbety II. sa zdá, že vyhnanstvo princa Andrewa z fungujúcej monarchie bude navždy.

Andrewov brat Charles je teraz novým kráľom a akékoľvek rozhodnutie o zneuctenom vojvodovi z Yorku po zaplatení miliónov v občianskom prípade znásilnenia môže padnúť naňho.

Kráľ sa pravdepodobne poradí so svojím najstarším synom princom Williamom, vojvodom z Cornwallu a Cambridge, aby rozhodol o Andrewovom osude.

Nedávny incident, keď sa objavil heker, ktorý označil vojvodu za „chorého starého muža“, keď Andrew kráčal za rakvou svojej matky v Edinburghu, vyvolal určité obavy.

Hoci je považovaný za obľúbeného syna zosnulej kráľovnej, zdá sa, že kráľovskí fanúšikovia nie sú pripravení chovať sa k nemu láskavo.

Andrew sa minulý rok stiahol z verejného života kvôli priateľstvu s pedofilom Jeffreym Epsteinom. V marci sa mimosúdne dohodol s Virginiou Gueufreovou, ktorá ho obvinila zo sexuálneho napadnutia. Tvrdenia naďalej vehementne popiera.

K šokujúcemu incidentu došlo deň po tom, ako sa niektorí škótski nacionalistickí aktivisti zamerali na kráľovské vyhlásenie v meste.

Andrewovi nebolo dovolené nosiť vojenskú uniformu, keď kráčal za kráľovninou rakvou, zatiaľ čo všetci jeho súrodenci vyzerali ako pracujúci členovia kráľovskej rodiny.

To všetko naznačuje, že utrpenie princa Andrewsa sa zrejme tak skoro neskončí. Musí podniknúť kroky, aby si získal srdcia Britov, než sa bude môcť vrátiť do svojho kráľovského života.

READ  Ťažkú situáciu palestínskych utečencov zhoršuje klesajúca medzinárodná pomoc

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close