Zábava

Zdá sa, že Matrix Resurrection vie, ktorý film Matrix majú ľudia radi

Matrix Resurrection odhalil svoj prvý trailer a ak dôjde k jednému veľkému odberu, vyzerá to, že štvrtý diel série je riffový Veľa Na origináli.

Dnes uverejnený nový trailer nás predstavuje Neovi (Keanu Reeves), starcovi so stratou pamäte, ktorý žije na diéte nočných môr a modrých tabletiek. Stretáva sa s Gary-on-Moss Trinity, ktorá ho napoly uznáva, ako aj s mladšou verziou Morfea v hlavnej úlohe s Yahya Abdul-Madin II. A, samozrejme, existuje celá hromada striel a baletných bojových umení. Pozrite sa na trailer nižšie:

V upútavke je pozoruhodné najmä to, koľko odkazov na prvý film Matrix – veľký i malý. Okrem témy červená pilulka-modrá pilulka, biely králik vyzerá ako boj medzi tetovaním, tekutými okuliarmi, čiernymi mačkami, zastavovacími guľkami a Reevesom a Abdul-Matinom. Morfeus najskôr trénoval. Spôsob, akým postava Abdula-Madina strieľa dvoma samopalmi oddelenými smermi, robí to isté aj Neovi v pôvodnej scéne Lobby Fight.

Po tejto dlhej vzdialenosti nie je prekvapením, že najnovší Matrix pripomína prvý. O dve desaťročia neskôr bol originál z roku 1999 vyhlásený za klasiku, ale jeho ďalšie načítania a revolúcie sú vnímané celkovo menej. Aj keď je to taktika prvého traileru k filmu, vyvoláva to nostalgiu s vzrušením, vzkriesenie môže zaujať prístup Force Awakens, ktorý zámerne spustí udalosti pôvodného filmu – umožňuje to iba názov filmu.

22. decembra sa definitívne dozvieme, kde sa film dostal do kín a na HBO Max. Zatiaľ sme dali dohromady všetko, čo sme sa dozvedeli z webovej stránky Matrix Resurrection Teaser. Niekto navrhol stránku hore nohami, aby si vybral upútavku, ktorú vidíte. Môžete si tu tiež pozrieť našu úplnú prestávku v traileri na Matrix 4.

READ  Severné Írsko umožňuje sledovaniu zápasu proti Slovensku 1 060 fanúšikov

Joe Screbels je redaktorom správ IGN. Nasleduj ho Twitter. Máme poznámku? Chcete prediskutovať možný príbeh? Prosím pošlite email [email protected].

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close