Technológie

Zdá sa, že unikli veľkosti súborov Sonic Origins pre štandardné digitálne luxusné verzie

Obrázok: SEGA

Aktualizovať [Tue 31st May, 2022 12:45 BST] Zdá sa, že medzi mojím obchodom Nintendo a eShopom prešli nejaké káble. Veľkosť súboru pre digitálnu deluxe verziu Sonic Origins je oveľa menšia ako veľkosť zaznamenaná vo webovej verzii.

Namiesto toho prichádza digitálna luxusná verzia za veľmi rozumných 3,8 GB. Normálny výstup je len 3,5 GB. Väčšie ako Mania, ale Origins je múzeum, zbierka hier s extra hudbou, výzvami a strihmi. Toto nie je pevný obrázok, ale chceme vás informovať o veľkosti súboru Smieť Obaja.

Ďakujeme MattUmbymu na Twitteri, že to zdôraznil!


Pôvodný článok [Mon 30th May, 2022 13:30 BST] Zbierka štyroch klasických hier Sonic, Sonický pôvodVyjde o mesiac a my máme predstavu, koľko voľného miesta potrebujete, aby ste mali všetky štyri mega disky / hry Genesis v jednom balíku.

Iste, nie je to také ľahké, však? Existuje niekoľko rôznych digitálnych verzií hry, ktoré spôsobili určitý zmätok Dátum vydania v júni oficiálne spadol. Ako by ste mohli očakávať, balík nezaberie veľa miesta, ale štandardná aj digitálna luxusná verzia sú o niečo viac, ako by ste mohli očakávať.

Štandardný výstup Sonic Origins bude okolo 3,6 GB. Prekvapivo je väčší ako Sonic Mania (čo je malých 390 MB), Dutá nocA Zbrane. Digitálny luxusný výstup je dvakrát väčší, s pôsobivými 7,8 GB – čo znamená, že je väčší ako oba. Sonic Forces A Sonic Colors Ultimate Na prepínači. Ako hotový Zvláda to modrý dim?

Zahŕňa hru Sonic trn prasa, Audio CD, Sonic the Hedgehog2A Sonic3 & KnucklesA bude mať svoj vlastný príbehový režim s novými strihmi, ale V tomto režime môžete hrať iba Sonic. Animácie, kodeky a ďalšie DLC zahrnuté v deluxe vydaní však musia urobiť nejakú prácu navyše, aby sa zväčšila ich veľkosť.

READ  Väčšina z nás nemôže navštíviť super Nintendo svet, takže ho niekto stavia na Minecraft • Eurogamer.net

Máme čas do 23. júna na vyčistenie našich SD kariet, aby sme mohli umiestniť Sonic a priateľov na prepínač. Dostanete tento klasický set? Dajte nám vedieť v komentároch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close