Svet

Zdravotná sestra kvôli agresivite delta typu volá po mužskosti: „Povzbudzujeme mladých ľudí“ (video) Korona vírus | Covit-19 | USA | USA | Svet

Nemocničná sestra v USA kvôli agresii vykrikovala impulzívne (); Poznamenal, že pretože sa podávajú prípady mládež; Kto sa infiltruje.

Toto je Felicia Croft, zdravotná sestra z Willis-Knighton, Louisiana, USA, ktorá opísala hrozný stav na jednotke intenzívnej starostlivosti (ICU) vo videu, ktoré zdieľala na Twitteri.

Pozri: Žena šla za svojim manželom, ktorý bol hospitalizovaný pre vládu G-19, ale našiel ho s priateľom

„Môžem povedať, že dnešok je jedným z najemotívnejších a najsilnejších dní.“ Od nástupu choroby ... Infiltrujem sa a strácam vek a mladosť “, Žena poukazuje na to, keď spomína, že otcovia a matky zomierajú a nechávajú svoje deti osirelé.

Je potrebné poznamenať, že USA od Govt-19 dosiahli viac ako 35 miliónov infekcií a 614 000 úmrtí. Zatiaľ to má 50,29% V plne očkovaných populáciách.

Sestra, ktorá pracuje na JIS viac ako rok, hovorí, že je ťažké odpovedať na otázky jej dcéry: „Mami, prečo si ich nezachránil?“

„Nedokážem si vysvetliť ten pocit zlyhania, keď robíte všetko, dávate všetko pacientovi, to nestačí. Až na to, že vie, že boli očkovaní a priniesli zmenu,“ hovorí.

Pozri: Mladý muž nemá strechu, na ktorej by mohol spať, a teraz je vo veku 25 rokov milionárom sociálnych sietí

S ohľadom na to naliehal na ľudí, aby sa nechali očkovať. „Stali sme sa veľmi sebeckou generáciou. Nejde o vás, ale o ľudí, ktorí sú pre vás dôležití a dôležití pre ostatných,“ zdôraznil.

READ  Taxikári pomáhajú po tom, čo sa mamičke pokazí auto: „Zdravím vás“ ானா Ghana News

Môže vás zaujímať

Otestujte sa s poštovými znalosťami

Odporúčané video

Lionel Messi: "Mojím snom je zdvihnúť ďalšiu Ligu majstrov a padol som na to najlepšie miesto, aby som to dosiahol"

Prihláste sa na odber e -mailu YouTube

Koronavírus v Číne: Milióny ľudí infikovaných delta variantom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close