Svet

Zdrvený spevák oznámil tragickú správu: Má rakovinu štvrtého stupňa … Nádor sa nedá operovať!

Spevák informoval o svojom vážnom zdraví na Instagrame. Pripustil, že mu diagnostikovali glioblastóm – najvážnejší typ nádoru na mozgu. Momentálne je vo štvrtej fáze a čo je najhoršie, nádor sa nedá operovať. „Nie sme aktívni na sociálnych sieťach už niekoľko týždňov a je čas ti povedať, prečo.“ napísal na začiatku hudobník, ktorý sa momentálne rozhodol hovoriť.

“Nie je to pre mňa ľahké povedať, ale bohužiaľ, diagnostikovali mi nádor na mozgu a už sa podrobujem liečbe. Veľa sme premýšľali, ale rozhodli sme sa to neskrývať alebo skrývať, ale chceli by sme mať jeden rozhovor, v ktorom by sme objasnili všetky podrobnosti a informovali všetkých o faktoch. Sme v úplnom šoku, ale budeme bojovať. Nechceme váš smútok, všetko, čo chceme, je láska a pozitivizmus. “ uviedol hudobník, ktorý sa minulý rok stal otcom dcéry Aurelie Rose, a teraz s manželkou očakávajú syna, ktorý by sa mal narodiť v novembri.

Spevák Tom Parker bojuje s rakovinou

Zdroj: Instagram

Napriek desivej diagnóze svoj boj nevzdáva, skôr naopak. Okrem liečby by chcel zvýšiť povedomie o chorobe a naplánovať hľadanie všetkých dostupných možností liečby. „Bude to ťažký boj, ale s láskou a podporou všetkých ho vyhráme,“ dodal Tom, ktorý verí, že on a jeho rodina budú schopní poraziť zákernú rakovinu.

Tomovi a jeho manželke sa má v novembri narodiť druhé dieťa
Zdrvený spevák oznámil tragédiu

Zdroj: Instagram

READ  ONLINE: Dnes sa bude rozhodovať, či SR zaradí Česko medzi červené krajiny

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close