Technológie

Zelda: Twilight Princess HD Dev „chce“ zmeniť hru

Obrázok: Nintendo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Nintendo Switch už tento rok nevyjde a fanúšikom Zeldy sa v roku 2022 naozaj na čo tešiť. Povesť Veterný chodec A Princezná Twilight Vyplní tento priestor.

Zaujímavé však je, že Dandelions – tím, ktorý pôvodne pracoval s Nintendom pre Wii U na Twilight Princess HD – sa neopýtali, či budú vydané na prepínač. V novej kapitole Kúsky silikónového podcastuGenerálny riaditeľ Tantalus Tom Crago dostal otázku, či Nintendo oslovilo austrálskeho vývojára ohľadom Twilight Princess HD pre Switch.

Tu je to, čo musí povedať podľa Nintendo Everything:

„Nie, a pozri, chceme to urobiť.“ [Zelda: Twilight Princess HD]Ale to nerobilo Nintendo prioritou – alebo aspoň nie v rozhovoroch, ktoré s nami viedli.

„S našimi priateľmi to tam funguje tak, že sa vrhneme na každú príležitosť, aby sme pracovali na jednej z ich tém. Medzi našimi dvoma spoločnosťami prebieha konzistentný dialóg. Potom príde e-mail: „Máte záujem priniesť Skyward Sword do Prepnúť?‘ Odpoveď je určite: ‚Áno, chceli by sme.‘ Potom vstúpime do rozhovoru s Nintendom o tom, ako to bude vyzerať, a nakoniec podľa toho budeme konať.

Ako bolo spomenuté v tejto výmene informácií, Dandelions pracovali na verzii prepínača naposledy The Legend of Zelda: Skyward Wall HD.

Ak by Dandelions už pracovali na projekte ako Twilight Princess HD pre Switch, v diskusii, ako je táto, by sa to nepotvrdilo. Ak sa Nintendo rozhodne znovu vydať túto konkrétnu hru, majte na pamäti, že nemusí volať spoločnosti, ktorá preniesla vydanie Wii U.

Začiatkom tohto mesiaca sa hovorilo, že Nintendo môže niekedy v tomto roku vydať dvojbalenie, ktoré bude obsahovať Wind Waker aj Twilight Princess:

Co si myslis? Mali by Twilight Princess HD a Windwaker tento rok vôbec vyplniť medzeru? Pustite svoje vlastné myšlienky.

READ  Odvzdušnenie počítača | Hackaday

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close