Ženy, Futsal, EURO, predkolo: Belgicko, Slovensko | Euro futsalu žien UEFA

Druhá edícia EURO UEFA Women’s Futsal EURO poráža Belgicko a Slovensko o postup do prvých dvoch tímov predkola, pričom ostatné hrajú od pondelka (všetky odložené na máj 2020).

Víťazi predkola postupujú do hlavného kola v októbri, pričom sa zaraďujú do 13 najvyšších umiestnení, čo vedie 24. alebo 25. a 26. alebo 27. marca 2022 k vyraďovaniu štyroch tímov.

Nedávne výsledky

• Výsledky / Príslušenstvo
  • Úrovne tímov
  • Z predkola zatiaľ: Belgicko, Slovensko
  • Debutanti Gibraltár a Bosna a Hercegovina majú od úvodného kola 11 strán.

Skupiny predčasného kola

• Traja víťazi tímov postúpili do hlavného kola a pridali sa k 13 tímom.

Skupina A (kompletná)
Víťazi tímov: Slovensko
Skupina: Srbsko, Severné Írsko, Litva (hostitelia)

• Slovensko vyhralo všetky tri zápasy o postup.
  • Severné Írsko vyhralo 1: 0 nad Litvou, pričom ich prvý zápas na akejkoľvek úrovni bol víťazstvom vo Futsale.

Skupina B (16. – 19. augusta): Holandsko, Arménsko, Bosna a Hercegovina, Moldavsko (hostitelia)

Skupina C (kompletné)
Víťazi tímov: Belgicko
V skupine: Gibraltár (hostitelia)

• Belgicko porazilo nováčikov Gibraltaru 5: 4 v náhlom prevedení, pretože ich hra bola vyrovnaná po 40 minútach predĺženia 2: 2 a 3: 3.
  • Tretí tím naplánovaný do skupiny, hry zahŕňajúce Kazachstan, boli zrušené.

Veľké okrúhle skupiny (19. – 22. októbra)

• Štyria víťazi tímov postúpia do vyraďovacieho finále na konci marca, pričom jeden z nich bude nominovaný ako Country Patrons.

Skupina 1: Rusko, Maďarsko, Bielorusko (hostitelia), víťaz predkolo skupiny B

Skupina 2: Portugalsko, Chorvátsko (hostitelia), Poľsko, Slovinsko

Skupina 3: Ukrajina (hostitelia), Fínsko, Česká republika, Belgicko

Skupina 4: Španielsko (držitelia), Taliansko, Švédsko (hostitelia), Slovensko

Na stiahnutie: Aplikácia UEFA Futsal Coach