Zábava

Zhrnutie brunchu: Týždeň a ako sme sa cítili

Boli sme malé želé. Billie Eilish žiarlivosť je dobrý druh žiarlivosti, najmä keď urobí niečo, čo my nemôžeme. 21-ročná speváčka vymazala zo svojho telefónu všetky sociálne siete s tým, že „ako veľmi vás môže internet oklamať“. Objavil sa v podcaste Conan O’Brien Needs a Friend a spomenul, že videl paparazzi obrázky, ktoré boli vágne o tom, čo v tom čase robil. Prinútilo ma to prehodnotiť, nakoľko pravdivé sú informácie na internete. Tie veci sú stále vonku, len to nevidí.

Indicko-amerického herca Karana Sonyho uvidíme v júni vo filme Spider-Man: Across the Spider-Verse ako Pavitr Prabhakar alias Indian Spider-Man. (@itskaransoni)

Cítime sa ako superhrdinovia. Indicko-amerického herca Karana Sonyho uvidíme v júni vo filme Spider-Man: Across the Spider-Verse ako Pavitr Prabhakar alias Indian Spider-Man. Prečo vyzerá tak povedome? Hral Dopindera, taxikára vo filmoch Deadpool. Teraz je to propagácia!

Hudobného skladateľa Bennyho Dayala počas živého vystúpenia v Chennai zasiahol dron do hlavy, pričom si poranil dva prsty.

Záleží nám na živej zábave. Syn AR Rahmana AR Amina bol minulý týždeň takmer rozdrvený niektorými lustrami, ktoré zdvihol žeriav, keď strieľal na pieseň. Hudobného skladateľa Bennyho Dayala počas živého vystúpenia v Chennai zasiahol dron do hlavy, pričom si poranil dva prsty. Odkedy sa zo svetla reflektorov stal terč?

Švajčiarske pravidlá diktujú, že ich ikonický vrchol hory Matterhorn sa už nemôže používať na obaloch. Čokoládová tyčinka bude teraz obsahovať spoločný vrchol, ako aj iný typ písma a slová „Založené vo Švajčiarsku“.

Dusíme čokoládou. Veľká časť výroby Toblerone sa presúva na lacnejšie Slovensko. A švajčiarske pravidlá diktujú, že ich ikonický vrchol hory Matterhorn sa už nemôže používať na obaloch. Čokoládová tyčinka bude teraz obsahovať spoločný vrchol, ako aj iný typ písma a slová „Založené vo Švajčiarsku“. Nie je to úplne to isté, však?

Je nám zima. Priamy chlad. Prekročte mačky a psy, v Malajzii je kaviareň pre ľudí, ktorí si chcú pohladkať plazy. Fangs sa nachádza na okraji Kuala Lumpur a má kukuričné ​​hady, leopardí gekóny, fúzaté draky a ďalšie v sklenených nádržiach, kde sa môžete spriateliť a hrať sa. Poďme si to rozobrať – plazy sú skvelé domáce zvieratá.

Od HT Brunch, 11. marca 2023

Sledujte nás na twitter.com/HTBrunch

Pridajte sa k nám na facebook.com/hindustantimesbrunch

READ  Poradie kategórií, krajiny na židovskom filmovom festivale v Sacramente - J.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close