šport

Zhrnutie športových správ: Francúzsky prezident Macron sa zúčastní olympijských hier v Tokiu; Red Sox prešiel Jayceom v 9 a viac

Nasleduje súhrn aktuálnych súhrnov športových správ.

Tréner hovorí, že Dennis-Williams nemá šancu na zisk rovnocenného rekordu v tíme Roland Carros

Serena Williamsová pravdepodobne nezíska svoj 24. grandslamový titul na antukových dvorcoch Roland Garros, ale bude mať šancu, povedal v piatok agentúre Reuters dlhoročný americký tréner Patrick Mou Rodoglo. French Open, ktorý sa začína 30. mája, získal svoj 23. grandslamový titul vo dvojhre na Australian Open 2017, čo je najnižšia odmena pre štyri hlavné smery pre Williams.

Francúzsky prezident Macron sa zúčastní olympiády v Tokiu

Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa plánuje zúčastniť na otváracom ceremoniáli olympijských hier v Tokiu 2020, uviedol v piatok francúzsky minister športu. Macron bude šéfom siedmich krajín pri plánovaní ich príchodu na hry, ktoré sa kvôli infekcii korónovým vírusom museli o rok odložiť.

Bývalá tenisová šampiónka Halepová odstúpila z French Open pre zranenie lýtka

Bývalá šampiónka French Open Simona Halepová v piatok uviedla, že tento rok nebude hrať v Roland Carros, pretože sa zotavuje zo zranenia lýtka. Halep minulý týždeň odstúpil z druhého kola svojho duelu Italian Open proti Angelique Gerberovej. Ultrazvuk neskôr odhalil slzu v ľavom lýtku.

Olympijské hry môžu byť veľmi zvláštne, ale Tokio Ready Play Host Safe – Brownlee

Britské trio Johnny Brownlee malo ukážku toho, ako bude Japonsko hrať ako hosť na olympijských hrách v Tokiu. Dúfa, že hry môžu bezpečne napredovať, keď pripúšťa, že to bude úplne iná skúsenosť. Už viac ako deväť týždňov pred zápasom panujú obavy z toho, čo súperi očakávajú v Tokiu, pričom veľká časť Japonska je pod núdzovou kontrolou uprostred štvrtej vlny infekcie korónovým vírusom.

NBA-LA Clippers George sa cíti psychologicky lepšie ako v minulej sezóne

READ  Ruud porazil Berettiniho v obrane Swiss Open

Strážca klubu LA Clippers Paul George uviedol, že sa v tejto sezóne po sezóne cíti oveľa lepšie ako v minulom roku v bubline NBA, keď sa jeho tím v sobotu pripravuje v prvom kole proti Dallasu Mavericks. Sedemnásobný hviezdny hviezda NBA George uviedol, že minulý rok zažil v Disney Worldu úzkosť a depresiu a jeho herecké výkony utrpeli.

Golf: Connors máva kanadskou vlajkou na vrchole tabuľky výsledkov PGA

Corey Connors z Kanady vo štvrtok ovládol kurz Windswept Ocean a zistil, že celodenné kolo sa ujalo vedenia o dve rany po začiatku šampionátu PGA a prenasledovalo bývalých víťazov Brooksa Koybku a Keegana Bradleyho. Connors, ktorý sa pokúsil pripojiť k šampiónovi Masters Mikeovi Weirovi ako jediní Kanaďania, ktorí vyhrali jedno z golfových štyroch veľkých spoločností, vyvinul hviezdne úsilie v pobrežnom vetrom rozfúkanom pobrežnom prostredí a zmiešal šesť vtákov s jednou pózou pre 67 osôb vo veku do päť rokov .

Golf-Ocean Course testuje začiatočníkov, pretože PGA Championship začína druhým kolom

Keď sa tiché podmienky v druhom kole majstrovstiev PGA rýchlo vytratili, hráči v ranom veku sa snažili, aby sa v piatok začalo s najhoršou výzvou oceánskeho oceánu na ostrove Kiawa. Bezchybný štart poslal juhoafrickú raketu Brandon Grace na vrchol rebríčka s dvoma vtákmi v prvých siedmich jamkách po tom, čo v prvom kole našiel solídnych dvoch do 70 rokov. Jeho tímový kolega Christian Pesuitenhout mal iba päť úderov po piatich-siedmich siedmich orloch.

Roundup MLP: Red Sox predbehol Jayceho na 9. mieste

J.D. Martinez si v deviatej smene pripísal dva behy s dvoma outs, keď v tíme Toronto Blue Jays porazil Boston Red Sox 8: 7. Štvrtok v Dunedine na Floride. Toto je 250. homer 33-ročného Martineza v tejto sezóne a 12. v poradí. Bobby Dolbeck skóroval v drese Bostonu na tri priečky a Alex Verduco odskočil z Reserve Bank v deviatom zápase Rafaela Dollisa (1-1) dávno pred dlhou loptou Martineza.

READ  9/10 pre Martineza; De Vridge bojuje o 4

Hry postupujú aj v prípade núdze – funkcionár MOV

Najvyšší olympijský funkcionár v piatok uviedol, že olympijské hry v Tokiu budú napredovať napriek tomu, že mesto je v havarijnom stave kvôli COVID-19, čo podčiarkuje výzvy, ktorým čelia organizátori hier postihnutých epidémiou. Do konania hier ostávalo iba deväť týždňov a Medzinárodný olympijský výbor (MOV) sa snažil v Japonsku potlačiť obavy, že táto udalosť na konci trojdňového virtuálneho stretnutia spôsobí tlak na zdravotnícky systém, ktorý už bol sužovaný epidémiami. Diskutujte o dojednaniach.

Cycling-Nisolo si v Giro di Italia pripísal úspech v prvej etape, keď sa Bernal ujal vedenia

Európsky šampión Giacomo Nisolo vyhral v piatok svoju dievčinu Jiro de Italia, 13. etapu jazdy Quebec Azos, 198 kilometrov dlhú cestu z Ravenny do Verony. Talian Nisolo, ktorý sa v rokoch 2015 a 2016 umiestnil na čele tabuľky bodov bez jediného etapového víťazstva, skončil na druhom mieste v Gire a prekonal druhé miesto Eto’o Afiniho (Jumbo-Wisma) a Slováka Petra Sagana (Bora-Hanscro). Po tretie, resp.

(So ​​vstupmi od agentúr.)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close