Zábava

Živé album ukazuje, prečo je Lambert pre kráľovnú ideálny

Queen and Adam Lambert, “Live Around the World” (Hollywood)

Adam Lambert nie je Freddie Mercury. Alebo, ku svojej cti, sa nesnažil byť. Zdá sa však, že to, čo robí, je dokonalým nástupcom ikonického speváka skupiny Queen, ktorý je vopred odhodlaný obnoviť superpásmo svojimi neuveriteľnými hlasmi a extravagantnými výkonmi.

Skupina „Live Around the World“ z každého z ich turné za posledných šesť rokov ukazuje, že v poradí druhý album „American Idol“ New Life predstavuje niektoré z najlepších rockových skladieb, aké kedy boli napísané, a udržuje ich odvážnymi a rovnako úžasnými ako Mercury.

Lambert však nie je fotokópia človeka; Po piesni prináša svoje vlastné citlivé a elegantne odmerané hlasy, otvárajúce možnosti, ktoré sú skryté už celé desaťročia. „Ale teraz ma nezastavujte“, ktorý bol pre kráľovnú v 70. rokoch malým hitom, ale odvtedy exponenciálne vzrástol a napomáhal jeho použitiu v televíznych reklamách, Lambert vtipne rozširuje nápovedu, ktorú sú diváci ochotní účtovať. Všetko však prichádza mihnutím oka; Pri tanci „Fat Bottom Girls“ na pódiu s roztlieskavačkami Dallas Cowboys v Texase nasleduje Lambert líniu: „V tejto oblasti nie sú žiadne kráľovné krásy!“

Na jednej strane môže mať Lambert dnes najlepší hlas v rockovej hudbe, a áno, povedzme len: sú chvíle, keď zasiahne noty, na ktoré sa Mercury neodvážil, aspoň nie na pódiu, kde sa streda často spoliehala na bubeníka Rogera Taylora kaskadérsky spevák, ktorý mu pomohol uchovať si vlastný hlas pri náročných každoročných turné kapely K útoku.

„Kto chce žiť vždy“ je hlas a dramaticky vrchol koncertu Queen, ktorého verzia je obzvlášť emotívna a venuje sa obetiam hromadného streľby v Orlande Gay Club.

Taylor vyniká ako David Bowie v duete „Under Pressure“ a gitarista Brian May vydáva neurčité zvuky kráľovnej s každou notou a akordom.

READ  Štíhle krivky sexi modeliek sú minulosťou: Táto kaderníčka sa o to postarala!

Robia tiež dve sólové skladby skupiny Mercury, „Love Kills“ a „I Love You Love You“, čím do show pridali nový prvok. Ortuť drží vpredu a dokonca aj bez stredu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close