Živé prenosy a predpovede šerifa V Cucovej na rumunskom Open 2021

Starosta šerifa proti Christine Kugovej živé prenosy, predpoveď

Egyptský primátor Sheriff prelomí novú pôdu v piatok 6. augusta, keď sa vo štvrťfinále Rumunského turnaja 2021 stretne so Slovenkou Christinou Kukovou. Hlava a tipy tu.

Chcete sa pozerať na otvorené živé vysielanie Rumunska v roku 2021 online?

* Reklama. Platia geografické predpisy a je potrebný vopred financovaný účet

Vedie starostka šerifka proti Christine Kukovej

25-ročný starosta Sheriff v piatok priniesol proti opozícii rekord víťazstva 3: 1. Všetky štyri predchádzajúce stretnutia sa konali na okruhu ITF, pričom Egypťania vyhrali najnovšiu súťaž v roku 2020 v Charlestone.

Čítaj viac:

Šerifská tínedžerka Eela

Starosta šerifu videl príležitosť po zaznamenaní šokujúceho smútku nad hráčkou prvého kola Alice Garnettovou v prvom kole. Toto víťazstvo bolo omylom jej najväčšie, podľa poradia.

Prvým Egypťanom, ktorý postúpil do štvrťfinále WTA, bol 16-ročný Alex Eila-mladý filipínsky divoký šerif, ktorý potom vtrhol do novej základne. Šerif postúpil 6-2 6-2 za 72 minút na postup a vyhral turné po druhýkrát v tejto sezóne.

Teenagerka Ela Paula z Argentíny vyhrala otváračku Topsy Derby proti Ormachii – jej prvému na turnaji WTA -, ale po väčšinu zápasu bola druhá najlepšia. Urobila osem dvojchyb (šesť v úvodnom sete) a v každom sete bola dvakrát zlomená.

Zatiaľ čo šerif je často na pravidelných turné, v 25 rokoch má viac skúseností s ovládaním tempa v porovnaní so svojim 16-ročným súperom. Egypťan zahodil šesť es, získal 69% prvých prestupových bodov a o šesť bodov menej ako pri svojej druhej službe, ktorá putovala do posledných ôsmich.

Kukova hlboko kope, aby porazila Irinu Báru

Christine Kukovej trvalo viac ako tri hodiny, kým zdolala ďalšiu Irinu Báru, ktorá na Winners Open zvíťazila v troch setoch. Pred týždňom v Gdyni sa dvojica predstavila v vysokooktánovom zápase druhého kola, v ktorom Slovenka zvíťazila 6: 4.

READ  Španielsko zúfalo túži po „pomste“ v Škótsku, štadión bol odhalený pre odvetný zápas kvalifikácie Euro 2024

Kukova odohrá najdlhší zápas roku 2021 vo štvrťfinále v Poľsku – zdolala Jekaterin Korkotsovú za takmer štyri hodiny dusivého tenisu a prebojovala sa až do finále.

Tridsaťjedenročný hráč, ktorý odohral svoj tretí antukový zápas po Wimbledone, vykazoval len malé známky vstupu do mladších súperov.

Slovenské ôsme semeno vzalo miestneho favorita Para 2-6 7-6 7-6, čo bolo na konci zrejme emotívne. Kukova začala pomaly v prvom sete, v ktorom trikrát brejkla, ale dva tajbrejky prekonala a zachránila sedem z 13 brejkbalov.

Šerif proti Kukovej Predpoveď a tip

Šerif má tento týždeň za sebou dve solídne výhry, pri ktorých najlepšie sediaca Francúzka veľmi ľutovala Alicu Garnettovú. Kukova bola neskoro zapojená do niektorých dlhých zápasov, ale váha jej striel a schopnosť zablokovať nervy v kľúčových momentoch ju vrátili späť do tejto polohy. Zdá sa však, že šerif tento týždeň hrá nejaký inšpirovaný tenis a mal by mať osviežujúce nohy, ak mu tento zápas ujde.

Romanian Open 2021 sa uskutoční od 2. do 8. augusta. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.