Živé vysielanie a predpoveď párty v Svitoline na rok 2021 Miami Open

Ash Party vs Elena Svitolina Live Streaming a predpovede
Fotografický kredit: Peter Menzel

Obhajkyňa titulu Ashley Party of Australia sa vo štvrtok 1. apríla stretne v semifinále Miami Open s Ukrajinkou Ailenou Svitolinovou. Získajte možnosti priameho prenosu v tejto súťaži Ash Party v. Elena Svitolina. A tipy tu.

Chcete sledovať 2021 Miami naživo online?

* Reklama. Uplatňujú sa geografické predpisy a vyžaduje sa predfinancovaný účet

Ash Party V Elena Svitolina Hlava na hlave

Stretli sa už šiestykrát a v súťaži dominovala Svitolina, ktorá zvíťazila päťkrát. Posledný zápas medzi nimi však prehral a vo finále finále WTA 2019 v roku 2019 išiel priamo na večierok.

Na svojich predchádzajúcich stretnutiach porazili ukrajinskú stranu na Fed Cupe, Wimbledone a na Peking Open 2017, v Miami 2018 a v Indian Wells 2019.

Prečítajte si aj toto:

Párty bojujú posledné Sabalenka

Strana Ashley v utorok v napínavom štvrťfinále Miami Open porazila siedmu nasadenú Arnu Sabalengu.

Svetovú jedničku, ktorá potrebovala tri sety na víťazstvo vo svojom zápase štvrtého kola nad Victoriou Azarenkovou, odhodlaná Bieloruska posunula späť do tretieho setu. Austrálčania ale videli hrozbu na treťom mieste, keď druhýkrát zvíťazili nad svetovou osemkou, ktorá stále vedie 3: 2.

Strana v utorok zachránila všetkých sedem svojich brejkbalov v dvojhodinovom a 16-minútovom štvrťfinále, pričom zo štyroch brejkových šancí dvakrát prelomil Sabalenku.

Austrálčania, ktorí tento rok postúpili 12: 2, teraz v Miami vyhrali 10 zápasov za sebou.

Dvadsaťštyriročný hráč, ktorý začiatkom tohto roka utrpel šokujúce porážky s Carolinou Muchovou vo štvrťfinále Australian Open a Danielom Collinsom v 16. kole turnaja Adelaide International, začal sezónu víťazstvom v Yarra Valley Classic za svoje deviate miesto. Názov firmy.

Úradujúca šampiónka pricestovala do Miami, keď na 64. kole French Open 2019 porazila Slovenku Kristínu Kukovú 6: 3, 4: 6, 7: 5. Jelena v treťom kole proti Ostapenkovej ľahko zhasla a vypadla z lotyšskej šestky. 3, 6-2, vo štvrtom kole zvíťazila nad Victoria Azarenkovou 6-1, 1-6, 6-2.

READ  Tím Eclad Media predstaví najdôležitejšie body Collins Cupu v celej Ázii

Búrka v rámci Svitoliny Semi

Proti párty v semifinále bola Ukrajinka Elena Svitolina, ktorá v utorok vo štvrťfinále uvoľnila Lotyšku Anastasiju Sevastovovú.

Piatym nasadeným mužom stačilo na odoslanie neuspokojených Lotyšov 6-3, 6-2 iba 69 minút. Výhra tento rok zdvihla Svitolinu 13: 5.

Šampión finále WTA 2018, ktorý tento rok vypadol v troch štvrťfinále, postúpil do prvej osmičky a prvýkrát v sezóne postúpil do svojho prvého semifinále v Miami.

Svitolina, ktorá 15-krát vyhrala turné a vyhrala štyri tituly WTA 1000, zdolala v kampani Miami Open USA Shelby Rogersovú 3: 6, 7: 5, 6: 3. V pomerne ľahkom zápase tretieho kola proti Ruske Jekaterine Alexandrovej zdolala 30. nasadenú 7: 6 (7: 1), 6: 4 na set.

Vo štvrtom kole musel 26-ročný hráč opäť kopať, keď sa z jedného setu zhromaždil a porazil deviatu nasadenú Petru Kvitovú 2: 6, 7: 5, 7: 5.

V utorok dominovala v zápase proti Sevastovovej Svitolina, ktorá zasiahla 19 víťazov a premenila šesť zo siedmich brejkbalov. Svetová jednotka č. 5 získala 67% služieb Sevastovej.

Predpoveď a tip na párty V Svitolina

Bude to rivalský zápas medzi dvoma najlepšími hráčmi. Strana, ktorá sa dostala do semifinále, obsadila miesto číslo 1. Ak však vo štvrtok spadne do Svitoliny a získa titul Naomi Osaka, Austrálčania stratia prvé miesto pre Japoncov. Strana má teda viac akcií a on sa dostane do finále, aby si pobyt predĺžil vyššie.

Ale Svitolina je v skvelom kontakte, doposiaľ v ich zápase dominovala a bude túžiť po šiestom víťazstve nad stranou. Očakávajte tesnú zhodu určením víťaza tretej sady.

Tip: Tri sety v zápase: 6/4 (bet365)

2021 Miami Open sa uskutoční od 22. marca do 4. apríla. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť. Získajte tu svoje najnovšie prémiové tenisové predpovede.