Technológie

Zmluvy v hodnote 592 miliónov QR boli podpísané na záver 14. Millipole Exhibition

Predstavitelia sa včera zúčastnili na slávnostnom podpise dohody na 14. medzinárodnej výstave o vnútornej bezpečnosti a civilnej obrane (MILIPOL) Katar 2022.

Dauha: Včera sa skončil 14. ročník Medzinárodnej výstavy o vnútornej bezpečnosti a civilnej obrane (MILIPOL) Katar 2022 pod záštitou Emira HH Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani.

Podujatie sa konalo vo výstavnom a kongresovom centre v Dauhe. Ďalšie vydanie sa uskutoční v roku 2024.

Počas tlačovej konferencie pri tejto príležitosti generálmajor Nasser bin Fahad Al Thani, predseda skupiny Milipol Qatar Group, povedal, že toto vydanie malo veľký úspech a zaznamenalo množstvo záznamov o kódovaní, čo naznačuje, že celková hodnota zmlúv podpísaných počas podujatia dosiahol 592 miliónov QR. . Výstavu navštívilo viac ako 11 500 návštevníkov.

Ako dodal, výstava pokrýva jej funkcie, podujatia a miesta konania 587 printovými, zvukovými, obrazovými a elektronickými médiami z rôznych krajín sveta. , Vrátane vedúcich uznávaných diplomatických misií a zástupcov výstavných spoločností v štáte Katar.

Generálmajor Nasser poukázal na to, že tento ročník prilákal 222 vystavovateľov z 22 krajín z rôznych kontinentov, z ktorých 60 percent bolo vystavovateľov po prvýkrát a vystavovatelia prvého ročníka boli z 8 krajín vrátane Austrálie a Kanady. Cyprus, Chorvátsko. Fínsko, India, Holandsko a Slovensko.

Okrem toho, že sa na výstave po prvýkrát zúčastňuje Rakúsko, pavilóny reprezentujúce Francúzsko, Severnú Ameriku, Nemecko a Taliansko, ako aj individuálni medzinárodní účastníci, povedal.

Poukázal na to, že sa zúčastňuje 99 vystavovateľov zo štátu Katar, pričom mnohé výstavné spoločnosti vyjadrili želanie zúčastniť sa ďalšieho ročníka od 29. do 31. októbra 2024.

Ako ďalej dodal, keďže väčšina z týchto spoločností sa špecializuje na kybernetickú bezpečnosť, proces podpisovania partnerských zmlúv prebieha.

V komentári k výhodám, ktoré Katar môže získať z tejto dôležitej bezpečnostnej udalosti pri zabezpečovaní Majstrovstiev sveta vo futbale Katar 2022, Milipol, predseda katarského výboru, vysvetlil, že Katar predviedol svoje produkty, aby profitoval z marketingovej súťaže pre bezpečnostné spoločnosti. Reakcia a účasť na tomto vydaní, kybernetická bezpečnosť a zabezpečenie dôležitých udalostí sa pre mnohé krajiny stali veľmi dôležitou otázkou, pretože Katar sa zaviazal držať krok s tempom rozvoja a kráčať správnym smerom.

READ  Battlefield 2042 je v plnej produkcii iba 15 mesiacov, ďalší BF je Hero Shooter

Francois Julier, riaditeľ Milipol International Events, zo svojej strany zdôraznil dôležitosť tohto dôležitého bezpečnostného podujatia v regióne ako platformy pre spojenie kľúčových hráčov v oblasti národnej bezpečnosti a civilnej obrany a budovanie efektívneho spojenia medzi nimi.

Dodal, že tohtoročná edícia vyniká okrem oblastí, ako sú bezpečnostné vybavenie, civilná obrana, protidronová technika a hasenie požiarov, technické riešenia, bezpečný manažment veľkých udalostí a boj proti vznikajúcej cezhraničnej počítačovej kriminalite. A nová generácia bude čeliť hrozbám a šíreniu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close