Zábava

Známa speváčka po rozchode: Takto si pochvaľuje prsia!

Keď Demi Lovato na sociálnej sieti Instagram oznámila, že herec a tanečník Max Ehrich jej vystrelil ruku, fanúšikovia boli príjemne prekvapení. K veľkému životnému kroku sa rozhodli až po 5 mesiacoch randenia. Rovnako prekvapivé však bolo aj nedávne rozchod páru, ktorý bol zasnúbený iba asi dva mesiace.

Zásnuby Demi Lovato boli ako vystrihnuté z romantického filmu.

Zdroj: Instagram DL

Ktovie, v ktorého náručí Demi uzdraví jeho zlomené srdce. V týchto dňoch opäť otvorene hovorila o tom, že cítila náklonnosť k nevídanému sexu. Podľa vlastných slov si to uvedomila pri sledovaní filmu Veľmi nebezpečné známosti, v ktorom sa dve stredoškoláčky bozkávajú na tráve. „Myslel som si, že sa mi to naozaj páčilo a chcem to vyskúšať,“ povedala Demi, ktorá najskôr povedala svojej sestre a priateľom o svojej bisexualite, neskôr aj matke.

Speváčka, ktorá v minulosti bojovala s drogovou závislosťou, mala problém s alkoholom a trpela tiež poruchami stravovania, v týchto dňoch zaujala aj čestný status, v ktorom si pochvaľuje svoje prednosti. “Celý život som nenávidela svoje malé prsia. Keď som konečne začala jesť, čo som chcela, konečne som mala také prsia, aké som chcela.” Lovato napísala na Instagram a dodala, že ani push-up podprsenky, ani plastická chirurgia nie sú zodpovedné za bujné výhody.

Demi Lovato je nadšená z jej bujných predností.
Demi lovato

Zdroj: Instagram

Vedeli ste, že Demi Lovato je bisexuálna?

READ  Dvojčatá slávneho Chucka Norrisa? Ich otcom sa stal po 60. rokoch, jeho hrdinom je - Hviezdne prípady - Koktejl

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close