Zábava

Známy herec (71) sa šialene zamiloval: Nová milenka vďaka CORONAVÍRUSOVI!

Patrick Duffy bol 43 rokov ženatý s bývalou balerínou Carlyn Rosser, ktorá mu porodila dvoch synov. Manželstvo páru bolo skutočne harmonické. Začiatkom roku 2017 však herec stratil svoju životnú lásku. Carlyn prehrala boj s rakovinou. Smutný vdovec neplánoval hľadať nového partnera a rozhodol sa naplno venovať svojim vnúčatám.

Patrick Duffy so svojou milovanou manželkou Carlyn, ktorá zomrela v januári 2017.
Patrick Duffy

Zdroj: Twitter

Situácia s pandémiou COVID-19 však jeho plány podkopala. A zaujímavým spôsobom mu priniesla novú manželku. Kvôli koronavírusu bolo nevyhnutné obmedziť stretávanie sa s inými ľuďmi, Duffy a niekoľko jeho priateľov malo skupinový chat, aby boli v kontakte. Postupne však akosi prestali reagovať, až nakoniec Patrick pravidelne komunikoval iba so 65-ročnou Lindou Purlovou, ktorá sa zviditeľnila napríklad účinkovaním v čine Happy Days alebo Matlock.

Priateľstvo je často len krok k láske. A tak to bolo aj v tomto prípade. Aby sa ubezpečil, že medzi nami skutočne preskočila iskra, cestoval herec cez Lindu po celej krajine, aby mohli stráviť nejaký čas spolu. “Šoféroval som 20 hodín a skončil som na prahu domu, aby som zistil, či je to skutočné. Nikdy by mi nenapadlo, že to ešte niekedy pocítim. Som v tomto vzťahu neskutočne šťastný,” povedal slávny herec pre ľud.

Linda Purlová má za sebou štyri neúspešné manželstvá. Nechajme sa teda prekvapiť, či legendárny Bobby Ewing jedného dňa skončí pri oltári …

Linda Purl na zábere z roku 2012.
Linda Purl

Zdroj: profimedia.sk

READ  Dúfam, že letní povstalci fungujú ako morálna podpora pre rodiny: riaditeľka Martina Saková

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close