hospodárstvo

Znásilnenie: spasenie pre naše chudobné poľnohospodárstvo alebo žlté Armageddon?

Bežná poľnohospodárska plodina rozptýlila takmer všetkých poľnohospodárov. Niektorí ochrancovia životného prostredia tiež naliali olej do ohňa. Teraz prichádzajú zo všetkých strán rôzne výhody a nevýhody.

Keď minister poľnohospodárstva Ján Mičovský prvýkrát oficiálne vyhlásil, že nechce, aby sa v našich oblastiach pestovalo toľko repky, reakcia na jeho pripomienky prišla veľmi rýchlo. A z oboch táborov.

Niektorí poľnohospodári ho začali kritizovať za to, že chcel potopiť jeden z mála výnosných segmentov slovenského poľnohospodárstva.

Na druhej strane sa objavili aj niektorí ochrancovia životného prostredia, ktorí siahali ešte ďalej ako minister a znásilňovanie znásilnenia ako komoditu.

Kritici a obhajcovia sa začali uzatvárať rôznymi číslami a argumentmi. Otázkou zostáva, či táto kultúra naozaj má nejaký význam.

#SpajaNasZodpovednost

Prebiehajúca pandémia môže tiež ohroziť posledné nezávislé médiá, ktoré nemajú zamknutý obsah. Medzi ne patrí Aktuality.sk. Overené informácie vám prinášame na minútu, takmer nepretržite 7 dní v týždni. Náš obsah je k dispozícii zadarmo pre každého z vás. Súčasné ekonomické spomalenie spôsobilo masívny pokles príjmov z mediálnej reklamy, čo veľmi vážne zasiahlo aj Aktuality.sk. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme vašu podporu – čitatelia. Ďakujeme Vám! #SpajaNasZodpovednost

Už máte účet? prihlásiť sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close