šport

„Zobúdzala som sa s plačom“ – Simona Halepová odhaľuje najdepresívnejšie obdobie svojej kariéry

Rumunská tenistka Simona Halepová patrí medzi najlepšie tenistky. Na svetovom rebríčku sa umiestnil rekordných 64 týždňov. Vyhral 23 titulov a patrí mu štvrtá priečka, pokiaľ ide o peňažné odmeny za kariéru.
Aj keď to neznamená, že nezažila tvrdé pokarhanie, Halepová čelila jeho psychickým a fyzickým ťažkostiam. Nedávno, keď Halep hovoril o svojej hre, urobil si krátky výlet po pamäti.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Simona Halepová hovorí o svojom boji

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Simona Halepová sa podelila o to, aké únavné môže byť prekonávanie stresu. Hovoril o svojej po sebe idúcej grandslamovej porážke a následkoch, ktoré to naňho malo. ona Povedal, „Prehral som v ďalšom finále na French Open. viedol som zápas; Bol to pre mňa najdepresívnejší moment. Tri mesiace som nemohol byť šťastnejší, nemohol som si užívať. Niekedy som sa zobudil s plačom počas spánku. Viem, že mám príležitosť vo svojich rukách. Postúpil som na 6-3,6-0 a prehral som zápas.

Po troch srdcervúcich prehrách vo finále grandslamu ImSimona_Halep Neochotne sa vrátil do práce.

Poučil sa z týchto skúseností a pripravil sa na zisk svojho prvého grandslamového titulu vo Wimbledone.

Učte sa exkluzívne na TopCourt od Simony Halepovej a mnohých ďalších! ⁇ pic.twitter.com/PSRWAHtbPY

– vrchná časť (vrchná časť) 12. apríla 2022

Prezradila aj to, ako rozuzlila situáciu, „Tréningy som nevzdal. Potom mi v januári chýbal ďalší koniec, ale bol som veľmi blízko. Hral som dobre, takže to nie je o mojej hre. Súper bol o niečo lepší, silovejší v zakončení. Potom som veril, že prišiel deň, tak som pokračoval. Na ďalšom grandslame, ktorý som hral, ​​som ho vyhral. Tým dokázala, aká je psychicky silná.

READ  Alex Molkan smúti za Myomirom Kekmanovičom prvý deň na Malorke | ATP Tour

Aký je plán Halepovej s hlinou?

Simona Halepová hrala dobre na tvrdých kurtoch Indian Wells a dostala sa do semifinále, kde napokon podľahla víťazke. Swiatek. Zo svojho maxima však nedokázal vyťažiť maximálny zisk, keďže z Miami Open musel odstúpiť pre zranenie nohy.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Aj keď svoj návrat do antukovej sezóny vidí optimisticky Povedal, „Od môjho najlepšieho začiatku roka som sebavedomý a motivovaný urobiť všetko pre to, aby som sa pripravil na antukovú sezónu.
Niekdajšia svetová jednička Serena Williamsová sa pre nadchádzajúcu sezónu spojila s bývalým trénerom Patrickom Mourdoglom.

Ponorte sa hlbšie

„Mimoriadna túžba konať dobro“ – Simona Halepová blahoželá špeciálnej osobe v jej živote

Asi pred 2 mesiacmi

16. marca 2022; Indian Wells, CA, USA; Simona Halepová (ROM) zasiahla po tom, čo vo štvrťfinále na turnaji BNP Paribas Open v Indian Wells Tennis Garden zdolala Petru Marticovú (CRO). Hypotéka: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports

Pozrite si tento príbeh: Porovnanie čistého majetku Sereny Williamsovej a Tigera Woodsa

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Halepová momentálne trénuje s Patrickom, keďže vynechal Charleston Open, prvý tohtoročný antukový zápas. Vynechá aj Fed Cup. Tridsaťročná hráčka sa však na French Open teší a je pripravená získať ďalší titul na French Open.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close