šport

Zoznámte sa s anglickým tímom MU19s, ktorý vyhral titul Euro 2022

Strážcovia

Luke Chambers (Liverpool) – Ľavý obranca je pôvodom z Prestonu, no na Anfielde figuruje už od šiestich rokov, pričom sa dostal cez akadémiu až do ich tímu U23.

Callum Doyle (Manchester City) – Pravidelný hráč tímu MU19 po tom, čo strávil pôsobivú sezónu na hosťovaní v Sunderlande a pomohol im k postupu z League One. Zistite viac o jeho príbehu.

Ronnie Edwards (Peterborough United) – Stredný obranca Ronnie, narodený v Harlow, bol pôvodne zaskočený Barnetom, potom sa presťahoval do Peterborough, kde sa stal pravidelným hráčom prvého tímu. Prvýkrát okúsil medzinárodný futbal s MU19 vlani v októbri a odvtedy je v tíme pravidelným hráčom. Zistite viac o jeho príbehu.

Bashir Humphreys (Chelsea) – Bývalý mladík z Readingu, ktorý je schopný hrať v celej obrane, sa predstavil aj v Anglicku na úrovni MU16s.

Brooke Norton-Cuffey (Arsenal) – Tichý a výkonný pravý obranca mal v minulosti pôžičku v Lincoln City. Na začiatku sezóny bol pôvodne v kádri MU18 a v novom roku prešiel do MU19.

Daniel Oyekoke (Brentford) – Podľa kníh Arsenalu sa v lete 2021 presťahoval cez hlavné mesto do Brentfordu. Začiatkom tejto sezóny nastúpil aj na medzinárodné štarty s anglickými MU17s.

Jarrell Kwanza (Liverpool) – Stredný obranca hrajúci s loptou, víťaz semifinále Anglicka proti Taliansku. Pochádza z Warringtonu a od svojich piatich rokov pôsobí v akadémii Liverpoolu. Predtým na úrovni MU17 bolo Anglicko v tomto termíne zapojené do MU19.

Stredopoliari:

Carney Chukwuemeka (Aston Villa) – Skutočný technik v strede poľa, Carney sa narodil v Rakúsku, ale vyrastal v Northamptone a vo veku 12 rokov sa pripojil k Villovej akadémii predtým, ako prenikol do prvého tímu pod vedením Stevena Gerrarda.

Alfie Devine (Tottenham Hotspur) – Napriek tomu, že vyrastal v bašte rugbyovej ligy St Helens a má otca, ktorý hral profesionálne, Alfie strávil čas ako tínedžer v Liverpoole, kým sa pripojil k Wigan Athletic. Odtiaľ ho v roku 2020 podpísali Spurs a v januári 2021 sa stal najmladším hráčom prvého tímu klubu, keď sa objavil v zápase Emirates FA Cup proti Marine.

READ  Tenis | WTA Montessori Katie Boulder proti Anna Carolina Schmitlova | Náhľad a predpoveď R1

Jamie Bynoe-Gittens (Borussia Dortmund) – Relatívne nová tvár v kádri MU19s, keďže hral za MU18s už skôr v kampani, chúlostivý krídelník výrazne ovplyvnil svojimi výkonmi na EURO U19. Pôvodne vedený v knihách Reading, Chelsea a Manchester City, hráč narodený v Londýne sa v roku 2020 presťahoval do Nemecka a neskôr hral za prvý tím Dortmundu.

Sam Illing-Junior (Juventus) – Ľavonohý krídelník strávil deväť rokov v Chelsea, kým sa v roku 2020 pripojil k talianskemu gigantu. Na medzinárodnej úrovni pravidelne hrával s Anglickom na úrovniach MU16, MU17 a MU19.

Tim Irogbunam (Aston Villa) – Stredopoliar, ktorý pred príchodom do akadémie West Bromwich Albion vyrastal v Suttone Goldfield, potom sa presťahoval do Villy rivala z Midlands. Po preniknutí do ich prvého tímu v tejto sezóne bol v roku 2022 povolaný do anglického tímu MU19s.

Aaron Ramsey (Aston Villa) – Ďalší tvorca hry so sídlom v Midlands, Ramsey sa bude snažiť nasledovať svojho staršieho brata Jacoba do prvého tímu Aston Villy a Anglicka MU21s. Zistite viac o jeho príbehu.

Alex Scott (Bristol City) – Ostrovan Channel Island z Guernsey, Scott je v tejto sezóne pravidelným hráčom Bristolu City od svojho príchodu z Guernsey FC. Počas celej sezóny nastupoval za Anglicko MU19 a skóroval v semifinále proti Taliansku.

Harvey Vale (Chelsea) – Tvorca hry Chelsea bol v tejto sezóne kapitánom Anglicka a je kľúčovým hráčom v strede ihriska. Vale sa narodil v Haywards Heath v Sussexe a pred príchodom do Chelsea bol tínedžerom Fulhamu.

Dopredu:

Liam Delap (Manchester City) – Liam, syn bývalého hráča Carlisle, Derby a Stoke Roryho Delapa, je už roky pravidelným účastníkom anglickej vývojovej scény a vystupuje na úrovniach MU17, MU18 a MU19. Narodil sa vo Winchestri v Derby County pred príchodom do Manchestru City, zatiaľ čo jeho otec hrával za Southampton.

READ  Odhalenie: Očakávané ciele sa používajú v bitke futbalu proti určeniu zápasu Futbal

Daniel Jepison (Sheffield United) – Útočník, ktorý sa narodil v Kanade, no pochádza z Derby, si v tejto sezóne užil pôsobivé hosťovanie v Burton Albion a je tiež pravidelným hráčom anglického tímu MU19s.

Dane Scarlett (Tottenham Hotspur) – Smrteľný zakončovateľ, útočník Spurs vyrastal v Uxbridge v západnom Londýne. Niektoré z jeho cieľov v tejto sezóne pomohli Young Lions dosiahnuť túto fázu eura do 19 rokov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close