Ekonomika

Zoznámte sa s novým diablom z New Jersey

Pre tímy, ktoré sa nedostali do play-off v National Hockey League, sa váš tím New Jersey Devils zameriava na draft.

Dostali sa do celkového výberu číslo 2, takže šanca získať špičkového hráča bola celkom dobrá. To je najviac, čo vyrobili od roku 2019 s celkovým výberom (použili ho na hviezdneho centra Jacka Hughesa).

Strieľajúci obranca pravačkou Simon Nemec zo Slovenska bol diablom v prvom kole.

Prvým celkovým výberom Montrealu Canadiens bol Slovák Juraj Slafkowski.

Najlepší výber The Devils bol minulý rok na #4, kde si vybrali Lukea Hughesa, mladšieho brata spomínaného Jacka Hughesa. Keďže Jake Hughes a Nico Hisier (prvý celkový výber v roku 2017), obaja držali stredové miesta na horných dvoch líniách, nie je prekvapením, že išli s ďalším bluelinerom.

Draft NHL pre hornú palubu 2022 – prvé kolo

Dobré obrázky

„Som naozaj nadšený. Stále tomu nemôžem uveriť. Je to úžasné,“ povedal Nemec médiám po svojom výbere. „Bol to úžasný moment pre moju rodinu, pre mňa, pre všetkých na Slovensku. Bola to úžasná noc, pretože sme boli celkovo prví (Slafkowski) a celkovo druhí.“

V rozhovore Zdieľali čertiNemec povedal, že sa pred draftom niekoľkokrát stretol s vedením tímu.

„Keď som bol v organizácii Devils, cítil som sa naozaj dobre. Rozprával som sa s Thomasom Tatarom a povedal pár vecí o organizácii. Teraz sa cítim dobre. Devils sú skvelá organizácia. Povedal o nich dobré veci a teraz draftovali ma.“

Nemec dúfa, že bude pridelený do severoamerického klubu, aby mohol začať svoju kariéru Devils, najlepšieho tímu AHL v Utici.

The Devils tento týždeň zverejnili svoj plán na roky 2022-23; Otvoria sa na ceste vo Philly, potom 15. októbra usporadúvajú domáci otvárací zápas proti Detroitu Red Wings.

READ  Volvo postaví na Slovensku závod na výrobu elektromobilov za 1,25 miliardy dolárov

Názory vyjadrené vo vyššie uvedenom príspevku sú výlučne názormi moderátora talk show New Jersey 101.5 Billa Doyla.

Teraz môžete počúvať Deminsky & Doyle – Na požiadanie! Počúvajte obľúbenú popoludňajšiu rozhlasovú reláciu New Jersey v ktorýkoľvek deň v týždni. Stiahnite si alebo počúvajte reláciu Deminsky & Doyle Show teraz, kdekoľvek získate podcasty v našej bezplatnej aplikácii.

Kliknite sem a kontaktujte editora so žiadosťou o spätnú väzbu alebo opravy tohto príbehu.

Ďalej: Pozrite sa, koľko stál benzín v roku, keď ste začali jazdiť

Predáva sa tu legálna tráva NJ

Do polovice leta 2022 boli schválené takmer dve desiatky rekreačných kanabisových výdajní – viac ako polovica z nich je už otvorená. Tu je miesto, kde sa nachádzajú.

Pozrite sa na cesty, po ktorých musíte jazdiť v každom štáte

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close