entertainment

Zuzana Kanócz zjedla placentu: Otvorene o tom, aké to bolo a … Intímne slová o dojčení!

Časť platenej Zuzany konzumovala po narodení svojej dcéry Isabelly, to isté nasledovalo, aj keď sa narodila najmladšia Leyla. Ako sme uviedli vyššie, herečka sa zamerala na svoje prvé narodenie, problém však bol v tom, že Zuzana bola v pôrodnici na Slovensku. „Nemal som dovolené robiť to s Lucasom, pretože som sa narodil tu na Slovensku. Dievčatá sa však narodili v Rakúsku, kde mi to dovolili,“ Kanócz uviedol v rozhovore pre časopis Zdravie.

A aby si nikto nemyslel, že to bol hrozný moment ako horor, okamžite vysvetlila, ako to asi vyzerá. “Neviem si predstaviť, kto to bol len malý kúsok, ako necht. Tam vedia, že sa to robí a že je to prospešné,” doručujeme na adresu lekárskej starostlivosti u našich zahraničných susedov. Všetky tri placenty sa dodnes zachovali.

„Máme ich v mrazničke a plánujeme ich zasadiť pod stromy v chate. Pre mňa je placenta veľmi dôležitá, pretože len vďaka nej sa môže dieťa vyvíjať v tele matky. Preto si myslím, že to nie je bio – zbytočne, ako niekto hovorí, “ pridané na konci tejto témy. Aj keď herečka chráni svoje súkromie, v otvorenom rozhovore hovorila aj o dojčení.

Zuzana Kanócz a Juraj Loj sú rodičmi troch bežných detí
Zuzana Kanócz jej zjedla

Zdroj: Instagram ZK

Keď sa herečky spýtali, či si jej dve staršie deti osvojili sestru Leylu, bola úprimne prekvapená jej úprimnosťou o jej intímnych chvíľach s deťmi. „Lucas žiarlil, keď sa Izabellka narodila. Nie s Leylou. Pre Izu to nebolo jednoznačne závistlivé, ale skôr potrebné, aby sa ubezpečilo, že jej postavenie nebolo ohrozené. na chvíľu a asi dva mesiace som dojčil obidve naraz. Bolo to dojemné, ako sa navzájom volali, aby dojčili a potom hladili počas pitia. Zuzana povedala, že hneď ako si Izabellka uvedomí, že je všetko v poriadku, prestala sa znova dojčiť.

Mali by ste odvahu konzumovať kúsok svojej placenty?

READ  Nevera s kolegom, dva rozvody a potom ... Nečakaný krok českej herečky!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close