Analýza zápasu: Anglicko 2-1 Slovensko (aet): Hlavné body, Muž zápasu, Štatistiky

SportsMole analyzuje víťazstvo Anglicka na Euro 2024 v posledných 16 rokoch nad Slovenskom vrátane hlavných bodov, hráča zápasu a štatistík.

Anglicko Nepodarilo sa až do konca štvrťroka Euro 2024 po predĺžení 2:1 Slovensko Gelsenkirchen v zápase posledných 16 rokov.

Gareth SouthgatePodvádzal hrať vo štvrtom zápase v Nemecku a zdalo sa, že smeruje k zaslúženému odchodu. Ivan Schranz Strelil tretí gól v zápase.

Posledný výdych však Jude Bellingham Cyklistický kop si vynútil extra 30, jeho prvá minúta Harry Kane Prineste dôležitý kapitánsky príspevok a choďte za cieľom, ktorý spečatil Anglicko miesto v osemfinále.

Three Lions sú teraz vo štvrťfinále štyroch veľkých turnajov so Southgate na čele, tu, Herný krtko Weltins-Analyses Anglicko hryzúce víťazstvo v Aréne.

Zvýraznenie

5. minúta: Lucas Haraslin A Dávid Hanko Ten sa dobre pripája naľavo, keď švihá ostrou loptou cez šesť yardov, ale nie sú tam žiadni chytači.

9. minúta: Jude Bellingham zahral brilantnú prihrávku cez ihrisko Kieran TrippierAcreage, ide do štrajku prvýkrát, ale balóny jeho úsilie na obežnú dráhu.

12. minúta: Slovensko opäť rozoberá ľavicu cez Haraslina, ktorý sa rýchlo vzďaľuje Walkerovi a ocitá sa jeden na jedného. Jordan PickfordAle aj tak Mark Gwehi Prichádza Charge, aby odstránil bodnutie zo záberu a hackera trippier je schopná vyčistiť.

23. min: Trippierov center sa dostal k Harrymu Kaneovi na zadnú žrď, ale Hanko odvrátil loptu za chrbát ramenom.

24. min: Gobi Mainoo Mal fantastický výkon v halfvoleji a jeho úsilie nebolo o milión míľ vzdialené, ale stále príliš veľa na problémy Martin Dúbravka.

Gól: Anglicko 0:1 Slovensko (Scrans)

25. minúta: Tretí gól na šampionáte pre krídelníka Slovenska Ivana Schranza! Dávid Strelec Dobre chytá loptu vpredu John Stones A zaknihovaní Guehi a Trippier čakajú vpredu na Schranzov nájazd a pchajú loptu do dolného rohu. 0-1.

READ  Bývalí šéfovia vojenského spravodajstva na Slovensku čelia obvineniu z veľkých krádeží

45 + 3 minúty: Mainoo pracuje trochu priestoru a necháva lietať jemným sólovým behom z ľavého kanála, ale jeho strela má na ceste vzadu nulu.

Polčas: Anglicko 0:1 Slovensko

50. minúta: Anglicko malo napokon zničujúci účinok na slovenskú zadnú líniu, keď Kane prehodil nádhernú loptu okolo Trippiera. Bill Foden doklepnúť domácich, no hráč Manchestru City bol pred posledným obrancom a gól bol vylúčený pre ofsajd.

52. min: Kaneov nízky úder sa škaredo odklonil Denis Vavro a na distálnom poste Dúbravky sa šírka zmenšuje. Anglicko bolo na začiatku druhej tretiny oveľa lepšie.

55. minúta: Katastrofa sa stala pre Anglicko, keď Stones nedokázal nájsť krátky voľný kop z Bellinghamu pred sebou a Strelegova odvážna snaha od poliacej čiary odskočila tesne vedľa.

59. minúta: Kontroverzia ako žltá karta Juraj Guka Jasné nožničky Minou na hranici šestnástky, ale rozhodca rozhodol proti vylúčeniu stredopoliara Slovenska.

78. minúta: Pre Harryho Kanea si žiada zlatá príležitosť, keď hráč Bayernu Mníchov mieri mimo žrď z skvelého Fodenovho priameho kopu.

81. minúta: 20-yardová cesta Declan Rice Kaneov akrobatický odraz sa raz odrazí a pred letom vysoko rozbije žrď.

87. minúta: Stanislav Lobotka Ide na útek z hranice, ktorá je priamo po Pickfordovom hrdle.

Gól: Anglicko 1:1 Slovensko (Bellingham)

90 + 5 minút: Bellingham zachránil Anglicko po smrti gólom zápasu! Ďaleký hod Walkera smeruje ponad hráča Realu Madrid od Guehiho a necháva Dúbravku v dolnom rohu bravúrnym kopom na bicykli!

Zápas: Anglicko 1-1 Slovensko

Gól: Anglicko 2:1 Slovensko (Kan.)

READ  Hughes o Mathesonovi: „Mike je päťhviezdičkový muž“

91. minúta: Dve strely na bránu, dva góly pre oživujúce sa Anglicko! Slovensko dokázalo po štandardke vyčistiť len čiastočne Eberechi EzePríval kývov k zemi Evan ToneyKoho titulok vedie kapitána Kanea domov!

105. minúta: Slovensko je vpravo Peter Becaric Lopta do neho zapláva a má skvelú pozíciu na skórovanie zadnou hokejkou, no pod tlakom Eze je odrazený. Laszlo BenzHorný kríž.

111. minúta: Ľubomír Dupta 25-yardový priamy kop smeruje k bránke, ale je príliš stredný a príliš vysoký na to, aby Pickford spôsobil nejaké problémy.

Plný čas v predĺžení: Anglicko 2:1 Slovensko

Muž zápasu – Declan Rice

© Imago

Samozrejme, Kobi Mainu si zaslúži zmienku o dvoch strelcoch Anglicka a celej zadnej línii Slovenska, ale Three Lions by nepostúpili bez dokonalého úsilia Declana Ricea v strede.

Hráč Arsenalu nevynechal dlhú prihrávku (7/7) ani neprehral pozemný súboj (6/6) v tvrdom prejave, hoci v konečnom dôsledku boli jeho ťahanice s Calzonou zbytočnou škvrnou na notebooku.

VYNIKAJÚCI MOMENT

Nohy, neefektívne a potrebovali si oddych počas remíz Anglicka s Dánskom a Slovinskom, niektorí považovali za vynechané, pričom niektorí navrhli, že Jude Bellingham mal vypadnúť v posledných 16.

Po tom, čo takmer dovolil Strelegovi skórovať z polovice neopatrným priamym kopom, 21-ročný hráč zachránil začervenanie Anglicka perfektne vykonaným kopom na bicykli, ktorý si nepochybne zapamätá ako jeden z gólov turnaja.

chyby: Anglicko 12-19 Slovensko

READ  Sheffield Steelers potvrdili dve nové posily – všestranný kanadský pár, ktorého privítal Aaron Fox

ZOSTAVY

Anglicko (4-2-3-1): Pickford; Walker, Stones, Gwehi, Trippier (Balmer 66'); Mainoo (Ease 84'), ryža; Saka, Bellingham (Gonza 106 ́), Foden (Tony 90 +4 ́); Kane (Gallagher 106')

Slovensko (4-3-3): Dúbravka; Pekaric (Dupta 109'), Vavro, Škriniar, Hanko; Kuka (Pero 82 ́), Lobotka, Duda (Pénes 82 ́); Schranz (Kiomber 90 +3'), Strelec (Bosenic 61'), Haraslin (Suzlov 61')

id:547114:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect13190:Žiadne informácie o analýze údajov