o nás

Cikycaky

Ciky Caky Osvetlite najnovšie a dôležité objavy najnovších príbehov, politiky, technológie, startupov, zdravia a vedy pomocou ľahko čitateľných príspevkov.

Nové technológie menia budúcnosť našej spoločnosti a kultúry. Naším poslaním je zhromažďovať, dokumentovať a šíriť informačné správy o transformačných technológiách a vedeckých objektoch, ktoré majú potenciál prevrátiť našu kultúru, životy a priemysel.

Naším cieľom je vybudovať trvalé spojenie s našimi čitateľmi a poskytnúť im zábavné témy a demystifikovaný výskum, ktorý baví čítanie a zdieľanie so svojimi priateľmi a rodinou.

Robíme to tak, že nahlásime, preskúmame a analyzujeme najnovšie zistenia ľahko stráviteľným spôsobom a priradíme ich k jednému z našich jedenástich tém: ambiciózna, umelá inteligencia, biotechnológia, kybernetická bezpečnosť, energia a životné prostredie, futurenomika, vek strojového zariadenia 2.0, mobilný telefón, veda, vesmír a virtuálna realita / rozšírená realita.

V našej trendovej sekcii nájdete trendy, ktoré všetci rozprávajú alebo sa smejú. Od vírusových videí robotov, ktorí robia hlúpe veci, až po „bežných“ ľudí, ktorí vytvárajú úžasné veci; od tradičnej kultúry po podzemné skryté drahokamy, ak je to trendy online, potom je to trendy.

Techzimo je výsledkom úsilia nadšených technikov, ktorí sa usilujú riadiť vývoj transformačných technológií v nádeji, že budujú najlepšiu možnú budúcnosť pre našu spoločnosť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa stránok, reklamy a akýchkoľvek iných problémov, neváhajte nás kontaktovať na adrese [email protected]

Back to top button
Close
Close