Ed Sheeran srší radosťou, keď Anglicko porazilo Slovensko na Eure

Ed Sheeran oslavuje víťazstvo Anglicka nad Slovenskom (Obrázok: Crystal Pix/SplashNews.com)

Ed Sheeran si určite ujasnil priority, keďže si tento víkend vybral futbal na festivale Glastonbury.

Po výmene Worthy Farm v Somerset za štadión Gelsenkirchen v Nemecku, hitmaker Shape of You zažil všetky možné emócie, keď Anglicko bojovalo so Slovenskom v zápase posledných 16 rokov na UEFA Euro 2024.

Našťastie sa noc skončila dobre a Ed mohol opustiť dejisko, aby oslávil v drese Anglicka, keď jeho domáci postúpili do ďalšieho kola súťaže po predĺžení.

33-ročný Ed je známy svojou láskou k futbalu a bol na tribúne počas remízy Anglicka 1:1 proti Dánsku.

Často ho vidieť fandiť svojmu klubu Ipswich Town, ktorý nedávno postúpil do Premier League.

Tentoraz, keď sa rozhodujúci vyraďovací zápas končil, bol v dobrej nálade, spočiatku držal hlavu v dlaniach a na tvári mal ustaraný výraz, keď mal tvar hrušky.

Ed Sheeran sleduje zápas Anglicka so Slovenskom na štadióne Gelsenkirchen
Spevák sa pozrel dole, keď tím prehral (Obrázok: Martin Ricketts/PA Wire)
Ed v agónii prizeral, ako si jeho priatelia vkladajú hlavy do dlaní (Obrázok: Martin Ricketts/PA Wire)
Našťastie sa veci rýchlo zmenili (Obrázok: Crystal Pix/SplashNews.com)

V 25. minúte, keď bol Gareth Southgate na strane 1:0, Ed, víťaz Grammy, len ťažko skrýval svoju frustráciu.

Spevák A Teamu, ktorý si utieral obočie a uprene hľadel na ihrisko, nevyzeral sebavedomo.

Keďže Anglicku hrozilo vypadnutie z Eura, Jude Bellingham dokázal brilantným kopom nad hlavou zachrániť tím z pokraja a zachrániť Southgate pred trápnou porážkou.

Potom, keď sa blížili hodiny, Harry Kane ich vystrelil do vedenia napriek počiatočnému sklamaniu, že manažér pred druhou tretinou nestriedal.

Ed bol medzi 60 000 fanúšikmi na nemeckom štadióne (Obrázok: EPA)
Slávny futbalový fanúšik mal na sebe dres svojho domáceho tímu (Obrázok: Ian MacNicol/Getty Images)
Celkovo vzaté, úspešný výlet! (Obrázok: Nigel Keane/ProSports/Shutterstock)

Boos zaplnil zem v priebehu niekoľkých minút po reštarte, pretože budúcnosť Anglicka vyzerala pochmúrne, kým ju Kane stiahol späť.

Fotografie ho ukázali v dave 60 000 ľudí so žiarivým úsmevom na tvári, ako víťazne skáče s rukami cez ramená svojich priateľov.

Ed mal v ruke telefón, aby odfotografoval významnú udalosť a pritiahol si k sebe svoju partnerku, aby ju neveriacky objal.

READ  Hamilton sa obzerá za prvou sezónou v drese | Webové svetlo

Spolu s Edom bolo dnes večer ihrisko plné šialencov, ktorí podporovali hráčov.

Ptolemaios Benson, 23-ročný partner Bugayo Saga, je obľúbeným fanúšikom.

Hráči Anglicka oslavujú v Gelsenkirchene po góle proti Slovensku
Tím oslavuje po góloch Judea Bellinghama a Harryho Kanea, ktoré ich priviedli k víťazstvu (Obrázok: Etsuo Hara/Getty Images)

Keď prišla s mamou, hrdo mala na sebe košeľu číslo 7 svojho priateľa, zatiaľ čo partnerka Kylea Walkera Annie Kilner bola medzi prvými.

K nim sa pridala aj partnerka Aarona Ramsdalea Georgina Irwin, ktorá na hrudi držala syna Ronnieho.

Po prekvapivom víťazstve je Anglicko späť v príprave pred štvrťfinále proti Švajčiarsku.

Koná sa v sobotu 6. júla o 17. hodine.

Ak Anglicko porazí Švajčiarsko, 10. júla o 20:00 sa v semifinále stretne s Rumunskom, Holandskom, Rakúskom alebo Tureckom.

Máte príbeh?

Ak máte príbeh celebrít, video alebo obrázky, kontaktujte zábavný tím Metro.co.uk e-mailom na [email protected], zavolajte na číslo 020 3615 2145 alebo navštívte našu stránku odosielania položiek. Rád by som od vás počul.

VIAC: Shania Twain prekonala „strašné“ zvukové chyby, aby predviedla „život meniaci“ set Glastonbury

Tiež: Katie Piper môže byť podmienečne prepustená za nový útok kyselinou