Francúzsko si zabezpečilo víťazstvo; Hviezdy obrazovky pre Slovensko

Francúzsko 1:0 Rakúsko

Les Blues Debutoval na Euro 2024 na ostrom turnaji Rakúsko. Paríž Saint-Germain Vpred Ousmane Dembélé bol iba aktívny Ligue 1 hráč v počiatočnej 11, ale väčšina má vzťahy FrancúzskoHorná rovina

Zvládol to aj napriek talentu v tíme Didier DeschampsBol to vlastný gól Maximilián Woeber Gól padol v 38. minúte. RC objektív Stredný obranca Kevin Danzo A zvyšok rakúskej obrany držal útok Francúzska na uzde 90 minút.

Francúzsko nastrieľalo celkovo 14 striel, no ani jednému sa nepodarilo skórovať. tiež Les Blues Všetky tri body boli zabezpečené, no stálo to za to. Kapitán tímu a bývalý útočník PSG Kylian Mbappe Zápas opustil v 89. minúte s krvácaním z nosa.

Rumunsko 3:0 Ukrajina

Jeden z prekvapivých výsledkov pondelkovej akcie na Euro 2024 Edward Iardanescu A proti svojmu tímu získa všetky tri body Ukrajina. Rumunsko Gólom z 29. minúty sa dostali do vedenia 1:0. Neskôr, Trikolóra Strelil dva góly Vnútri Štyri minúty do druhého polčasu na presvedčivé víťazstvo.

jediný Ligue 1 Kontakt v tomto zápase prišiel zo strany Ukrajiny Olympique de Marseille Stredopoliar Ruslan Malinovskij Išiel na ihrisko ako striedajúci hráč a odohral 12 minút.

Slovensko 1:0 Belgicko

Ďalší prekvapivý výsledok prišiel v pondelok Belgicko spadol Slovenskos jasným cieľom pochádzať z Ivan Schranz V siedmej minúte. obranca PSG Milan Škriniar Bol kapitánom slovenského tímu a odohral celých 90 minút.

ako napr Belgicko na turnaji počítalo s niekoľkými bývalými hráčmi Ligue 1 Domenico Tedesco A jeho tím v zápase nebodoval. Bývalý Štátny Rennais hráč Jeremy TokuNapr LOSC Lily Stredopoliar Amato Onana, Napr Štát Reims Strážca Prázdna fázaa ex AS Monako Späť naprieč Yannick Carrasco Všetky uvedené od 11.

READ  Podozrivý z pokusu o atentát na slovenského premiéra nemohol byť „osamelý vlk“, hovorí minister | Svetové novinky

Belgicko mimo lavičky počítalo s bývalou hviezdou Monaka Jurij Dielmans A bývalý RC objektív je unikát Lois Opanda. Obanta asistoval Romeluovi Lukakuovi, no po recenzii VAR bol gól odmávaný.