Sledujte Slovensko do 20 rokov vs. Spojené štáty do 20 rokov online: TV kanál a živé vysielanie z majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov 2023

Slovensko U20 vs USA U20 na námestí Estadio San Juan del Bicentenario Majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov Piatok (26. mája).

Slovensko prehralo s Ekvádorom 2:1. Dopredu sa dostali v 29. minúte cez Matta Solkaia, zatiaľ čo Justin Curio vyrovnal situáciu Juhoameričanov v prvom polčase po zranení. V 59. minúte skóroval Jose Sosa.

Medzitým USA porazili Fidži 3:0. Všetky tri góly padli v záverečných 22 minútach. Diego Luna, Kate Cowell a Caleb Wiley doviedli Stars and Stripes k víťazstvu.

Mikey Varas zvíťazil v skupine B so šiestimi bodmi z dvoch zápasov. Slovensko je s tromi bodmi druhé.

Kedy začína zápas medzi USA U-20 a Slovenskom?

Zápas Premier League na Estadio San Juan del Bicentenario sa začína o 15:00 miestneho času v piatok 26. mája v San Juan v Argentíne.

Sú hodinu pred východným časom, takže zápas sa začne v USA 14:00 východného času / 11:00 PT.

Druhý zápas medzi Ekvádorom a Fidži sa začína v rovnakom čase na Estadio Unico Madre de Ciudades v Santiagu del Estero, čo znamená, že ani jeden tím nebude mať hernú výhodu nad ostatnými, ktorí hrajú vo svojich zápasoch.

Spojené Arabské Emiráty: Hra bude na odkaze
USA: Fubo (bezplatná skúšobná verzia), FOX Sports App, UNIVERSO, Fox Sports 2, UNIVERSO NOW, Telemundo Deportes En Vivo, Foxsports.com

READ  Slovensko naštvalo USA vo štvrťfinále mužského hokeja na zimných olympijských hrách šokovým víťazstvom v rozstrele.