Slovenský šéf sa „vydesil“ z krutého úderu na Anglicko a zbitia na Jordana Pickforda

Tri levy predviedli pozoruhodný comeback a porazili Slovensko v predĺžení v Gelsenkirchene, pričom Jude Bellingham skóroval v nadstavenom čase a Harry Kane v nadstavenom čase.

Euro 2024: Fanúšikovia oslavujú, keď Anglicko porazilo Slovensko

Manažér Angry Slovakia Francesco Calzona videl to, čo videl ako „plaché“ kroky anglickej strany, ktoré strácali čas počas ich zápasu v posledných 16-tich, najmä proti Jordanovi Pickfordovi.

Three Lions predviedli pozoruhodný comeback a porazili Slovensko v predĺžení v Gelsenkirchene, keď Ivan Schranz v 25. minúte poslal Caljonu tretím gólom v zápase.

Práve keď sa zdalo, že všetky nádeje pre Anglicko sú stratené, Jude Bellingham vyrovnal skóre skvelým kopom nad hlavou v piatej minúte po zranení, predtým, ako ju vyhral Harry Kane v prvej minúte predĺženia.

Počas pískania na plný úväzok sa odohrali nahnevané scény, keď sa Calzona stretla s Declanom Riceom, a Talian, ktorý trénoval Neapol v posledných mesiacoch minulej sezóny, bol ešte nahnevaný v Anglicku, keď na plný úväzok hovoril s novinármi.

„Bola to jednosmerná premávka v nadčasoch a my sme ich pritlačili späť a spoliehali sa na plytvanie časom a blokovanie,“ povedal.

„Bol som nahnevaný, pretože jedna minúta prestávok navyše, ktorá premrhala čas ich brankára (Bickforda), nestačila.

„Nepáčil sa mi výkon rozhodcov, ale určite sme kvôli tomu neprehrali. Prehrali sme kvôli pár rozptýleniam, ale som veľmi hrdý na svoj tím, pretože sme hrali pozitívny futbal. Skvelý výkon a myslím si, že obyvatelia Slovenska budú na to hrdí.“

Calzona bol z porážky jeho strany frustrovaný

Caljona priznal svoje sklamanie z nevyužitých šancí za stavu 2:0 a z toho, že dal Bellinghamovi priestor, ktorý mal pred jeho brilantným zakončením v pokutovom území, ale zopakoval, že cíti na svoju stranu. Keby sa im to podarilo, víťazstvo by bolo zaslúžené.

READ  Seahawks čelia Buccaneers vo svojom prvom zápase NFL v Nemecku

Kúpte si súpravu Anglicka Euro 2024

Tri levy sú jedným z favoritov na víťazstvo na tohtoročnom turnaji Euro 2024 a vy môžete dostať do rúk úplne nový Nike. Dom A ďaleko Nástroje pred prvým hvizdom.