Technológie

Oficiálny strategický manuál Elton Ring Vol. 3 je odhalený a predobjednávky sú k dispozícii už teraz

Budúca tlač Odhalil nový modul Oficiálny strategický sprievodca Elton Ring Pokr. Kľúčové informácie, usmernenia a príbehy o The Lands Between v zbierke The Books of Knowledge Vol. 1 a Shorts of the Shattering Vol. 3. Teraz vo zv. 3 Future Press obracia svoju pozornosť na jedinú expanziu Eltona Ringa, kriticky uznávaný Elton Ring: Shadow of the Earthtree. V USA bude vydaný 30. septembra a vo Veľkej Británii 20. septembra za cenu 44,99 USD alebo 34,99 GBP v závislosti od vášho regiónu. Predobjednávky sú teraz dostupné cez Amazon a Future Press.

Oficiálna príručka stratégie Elton Ring, roč. 3: Shadow of the Earthtree

Tento nový zväzok bude slúžiť ako kompletný katalóg Tieňovej ríše a jej obyvateľov, ktorý bude kombinovať sprievodcov svetom a dungeonmi založenými na mapách s podrobnými štatistikami a analýzou nepriateľov a vybavenia z predchádzajúcich vydaní. Mala by to byť referenčná kniha pre DLC Elden Ring a pôsobivý zberateľský kúsok.

Ako môžete povedať, toto nie je prvé rodeo Future Press, ktoré poskytuje také dôkladné pokrytie hier FromSoftware. Nedávno vydali úplne novú edíciu v rámci 25. výročia vydavateľa (predobjednávky sú momentálne so zľavou 41 %) a vyrobili aj mimoriadne populárnu dotlač príručky Dark Souls Trilogy.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree sme dali 10/10: „Rovnako ako základná hra pred ňou, aj Elden Ring: Shadow of the Erdtree zvyšuje latku pre DLC rozšírenia pre jedného hráča. Berie všetko, čo tvorilo základnú hru. Taký medzník RPG, relatívne kompaktný.“ Zhusťuje sa do 20-25-hodinovej kampane a ponúka skvelé nové výzvy pre zarytých fanúšikov.“

Shadow of the Earthtree, vydaný 21. júna 2024, obsahuje šéfov, ktorí podľa režiséra Hidetaka Miyazakiho skutočne testujú limity hráčov. Kým čakáte na strategického sprievodcu Future Press, ak je Radon jedným z tých hrôzostrašných nepriateľov, nenechajte si ujsť komplexného sprievodcu IGN s podrobnými informáciami o nových zbraniach, líniách questov a stratégiách na porazenie veľkého muža v expanzii.

READ  Ďalšia aktualizácia s novou postavou Among Us Tees: The Shapshifter

Robert Anderson je zmluvný expert a obchodný redaktor pre IGN. Môžete ho nasledovať @robertliam21 na Twitteri.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close