Cristiano Ronaldo hrať za Portugalsko vs Slovensko na Euro 2024? Al Nasser je najnovší v sláve hviezd

Cristiano Ronaldo ešte stále neskončil na medzinárodnej úrovni – ani zďaleka – keďže sa on a jeho portugalskí spoluhráči pripravujú na ďalší kvalifikačný zápas ME.

Portugalsko už má takmer zaručené miesto na Euro 2024 v Nemecku po šiestich zo šiestich víťazstiev v skupine G pred nadchádzajúcimi zápasmi proti Slovensku a Bosne a Hercegovine.

Vo svojom poslednom kvalifikačnom zápase porazili Luxembursko 9:0, v zápase, v ktorom Ronaldo nehral žiadnu rolu, keďže bol suspendovaný.

Ale čo ďalší zápas? Dostane popredný hráč mužského medzinárodného futbalu šancu predĺžiť sériu? Sporting News vysvetľuje.

Tiež: Tabuľky kvalifikačných skupín na Euro 2024, poradie, rozpis a výsledky

Hrá cristiano ronaldo za Portugalsko vs.

Áno. Roberto Martinez vymenoval Ronalda do hviezdneho kádra pre túto reprezentačnú prestávku s cieľom dať pečiatku kvalifikácii.

Po minulom vylúčení z trestu sa Ronaldo postavil na kapitánsku pásku svojej krajiny proti Slovensku a strelil svoj 124. gól v portugalskom drese, čím zvýšil na 2:0 s penaltou na 29. minútu. Fit a oheň sa vrátil do formy s klubom Saudi Pro League Al Nasser. 10 ligových gólov už v ročníku 2023/24.

Slovensko bude mať ťažkú ​​prácu, aby ho zastavilo, najmä s takými ako Bruno Fernandes, Rafael Leo a Bernardo Silva, ktorí budú pravdepodobne štartovať za hrotovým útočníkom v Porte.

V akom čase proti Portugalsku Slovensko Nakopnúť?

Uskutoční sa kvalifikácia na Euro 2024 Piatok 13. októbrapri Štadión Drago Štadión, Porto.

Zápas sa začína o 20.45 h miestneho času. Tu je návod, ako sa to prekladá do časových pásiem v rôznych regiónoch po celom svete:

Nový Zéland Sobota, okt. 14 6:45 NZST
READ  Davisov pohár 2022: Indický tím ohlásený na zápas 1. svetovej skupiny proti Nórsku

Tiež: Všetky góly, ktoré Cristiano Ronaldo strelil v doterajšej sezóne Al Nasserovi