Ukrajinský šéf Serhii Rebrov kritizoval prihrávku Mykolu Shabarenka pred skórovaním pri víťazstve na Eure 2024 nad Slovenskom.

Autor: George Baird

22. júna 2024 o 16:34, Aktualizované 22. júna 2024 o 16:34

• Ukrajinský manažér Serhii Rebrov najskôr kritizoval prihrávku Mykolu Shabarenka
  • Shabarenko si pripísal asistenciu, keď Ukrajina vyhrala nad Slovenskom 2:1.
  • opýtať sa Všetko sa to rozbieha! „Myslím, že sa stratil!“ Prečo je „neviditeľný“ Declan Rice imúnny voči kritike?

Ukrajinský šéf Serhiy Rebrov bol šokovaný po tom, čo pôvodne kritizoval pas Mykolu Šabarenka proti Slovensku.

Po desiatich minútach zápasu na Euro 2024 mali oba tímy vyrovnaný stav 1:1, keď Shabarenko prihral dopredu.

Bývalý hráč Tottenhamu a West Hamu Rebrow nebol spočiatku spokojný s prihrávkou a vyjadril svoju frustráciu.

Jeho hnev sa však čoskoro zmenil na radosť, keď sa Šabarenkova prihrávka napokon dostala do cesty Romanovi Jaremčukovi. Ten, kto skóroval, sa ukázal ako víťaz.

Predtým za Ukrajinu vyrovnal Šabarenko po tom, čo v 54. minúte dostal Slovensko do vedenia Ivan Shranz.

Ukrajinský manažér Serhii Rebrov najskôr kritizoval prihrávku Mykolu Šabarenka proti Slovensku
Rebrov rýchlo zmenil názor, keď Shabarenko dokončil asistenciu
Šabarenko asistoval Romanovi Jaremčukovi, keď Ukrajina strelila víťazný gól
Hráči Ukrajiny naďalej oslavovali gól Jaremčuka, ktorý sa ukázal ako rozhodujúci

Kliknutím sem zmeníte veľkosť tohto bloku

Výhra Ukrajiny nad Slovenskom sa odrazila od prehry 3:0 s Rumunskom v ich úvodnom zápase.

Tím Repro je momentálne druhý v skupine E, ale Belgicko a Rumunsko hrajú v sobotu večer.

Ukrajina sa v stredu v poslednom skupinovom zápase stretne s Belgickom.

Ukrajina sa na Euro 2020 dostala do štvrťfinále turnaja po vypadnutí v skupinovej fáze na predchádzajúcich dvoch turnajoch.

Shabarenko, ktorý debutoval za Ukrajinu v roku 2018, odohral za svoju krajinu 33 zápasov, v ktorých strelil dva góly.