V prípravných futbalových správach o Euro 2020 zvíťazilo Rusko nad Poľskom 1: 1

WROCLAW: Dočasný poľský tím pricestoval v utorok do Ruska na vlne horúčav Euro 2020, kde bojoval o skóre 1: 1, po utorňajšom vylúčení otvárača Vyacheslava Karava Zakuba Schwarzenegga.
Poľský tréner Paolo Sousa vynechal niekoľko pravidelných otváracích hodín, vrátane najlepšieho hráča Roberta Lewandowského, jeho strana však začala letmo štartovať, keď ich Swirksok vyrazil svojím prvým medzinárodným gólom vo štvrtej minúte.
Potom, čo ho posledných osem metrov útočníka ruského brankára Antona Shuna postavilo z hlbokej prihrávky klišé Prismisla Frankowski Mattus, potešil domácich fanúšikov na štadióne Mikovského vo Vroclave.
Rusi v úvodných výmenách zakolísali, ale v 20. min Caraway potiahol loptu po brankárovi Lucasovi Fabianskim a do diaľky po bravúrnom centri Alexandra Golova.
O šesť minút neskôr Swirlcockova krížna strela z veľkej diaľky narazila do žrde, potom narazila do brvna a v prvom polčase poskytla dostatok zábavy.
Po prestávke sa hra skončila, pretože oba tímy si vytvorili sériu alternatív a nedokázali si vypracovať viac čistých šancí.
Rusko je v skupine 2020 s Dánskom, Fínskom a Belgickom, zatiaľ čo Poľsko je v skupine E so Španielskom, Švédskom a Slovenskom.